Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Nadbystrzyckiej, 5-letnie dziecko w szpitalu

Utworzony przez dr Manco, 5 października 2012 r. o 15:40 Powrót do artykułu
Bez paniki . Dziecku nic się nie stało , tylko zostało kozłem ofiarnym dla pogotowia . Bo karetka nie może wrócić z wypadku na pusto , poniewarz nie będzie z tego kasy i kurs jakby się nie odbył . Zauważcie , czy widzieliście w dzisiejszych czasach żeby karetka wracała na pusto ? Nie raz jest to przegięcie po to aby był biznes i ze zdrowego na wydrę robi się rannego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze zabiera sie poszkodowanych na obserwację jeśli chcą, bo uraz może nie byc widoczny na pierwszy rzut oka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem lekarzem stażystą; na stażu jeździłem przez kilka tygodni w karetce i kilka razy zdarzyło się tak że karetka wracała pusta (np. z wyjazdu do stłuczki - na miejscu okazało się, że nikt nie potrzebuje jednak pomocy) więc nie pisz bzdur jak nie masz o czymś pojęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisujesz się dr a nawet prostej ortografii nie potrafisz. Kup sobie słownik a później się udzielaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...