Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na rondzie koło Dworku Graffa. Trzy osoby ranne

Utworzony przez siwszenko, 14 sierpnia 2009 r. o 20:16 Powrót do artykułu
na moje oko nie działała mu manetka gazu,sprzęgło i skrzynia biegów.A prawidłowa odpowiedź brzmi: nie zastosował się do przepisów ruchu drogowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ten wypadek, jedna "L" to miała kompletnie zmiażdżony tył, jak dobrze pamiętam była ona z Krasnystawu, a druga też zniszczona to chyma z Opola Lub. 2 karetki, 2 straże nie ciekawie to wyglądało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIĘCEJ ELEK!!!! WIĘCEJ ELEK!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do tego miala elka? ludzie gdyby deb*** w audicy- gowniarz na dodatek- nie zapieprzal w bialy dizen ponad 150 to nic by nie bylo...rodzicom sie tlumaczyl ze mial niefarta :/...kretyn!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta "L" to była z kraśnika, a kierowała moja przyjaciólka jakby jej się coś poważnego stało, to tego frajera bym zabiła. głupi gówniarz mam nadzieje, że jakoś za to odpowie. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co gowniarzu zadwolony jestes?! jesli moja siostra bedzie miala jakis uraz to wiedz, ze my tego tak nie zostawimy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
światełka nie pomogły ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reaper1986 napisał:
a co do tego miala elka? ludzie gdyby deb*** w audicy- gowniarz na dodatek- nie zapieprzal w bialy dizen ponad 150 to nic by nie bylo...rodzicom sie tlumaczyl ze mial niefarta :/...kretyn!!
Ten gowniarz jest starszy od ciebie wiec klapnij i pospinaj sie na innym forum to sie wyluzujesz dzbanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~dan~ napisał:
Widziałem ten wypadek, jedna "L" to miała kompletnie zmiażdżony tył, jak dobrze pamiętam była ona z Krasnystawu, a druga też zniszczona to chyma z Opola Lub. 2 karetki, 2 straże nie ciekawie to wyglądało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~dan~ napisał:
Widziałem ten wypadek, jedna "L" to miała kompletnie zmiażdżony tył, jak dobrze pamiętam była ona z Krasnystawu, a druga też zniszczona to chyma z Opola Lub. 2 karetki, 2 straże nie ciekawie to wyglądało
Ta Lka była z Kraśnika. niestety teraz nie ma samochodu do nauki, a ja nią jeździłam ten chlopak Powinien za to słono zapłacić bo instruktor będzie miał przestój ponad miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jim jones napisał:
Ten gowniarz jest starszy od ciebie wiec klapnij i pospinaj sie na innym forum to sie wyluzujesz dzbanie
szkoda, że będąc starszy zabrakło mu rozumu na tyle żeby pomyśleć o tym jakie zagrożenie stwarza przede wszystkim dla innych ludzi... bo gdyby się zabił sam żadnej krzywdy by nie było... co za deb*** jedzie z prędkością około 200 km/h w mieście? to jest tylko i wyłącznie jego wina i trzeba to wyraźnie napiętnować. jeżeli chciał się zabić wystarczyło skoczyć z mostu... przynajmniej nie ucierpieliby na tym inni niewinni ludzie. ps. gratuluje kultury temu kto wobec innych publicznie na forum używa określeń takich jak 'klapnij", czy "dzbanie"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiecie co z w tym wszystkim jest najgorsze??? ze temu skur*** nic nikt nie zrobi... pewnie dostanie mandat, a tatus z mamusia kupia nowe audi... Akurat wiem co tam sie wydarzylo. Elka stala na swiatlach na czerwonym - tu do slowa do kretyna co napial "wiecej eLek" - jak samochod stoi to co za roznica czy to jest eLka czy inny samochod osobowy czy woz z koniem??? Zastanow sie zanim cos napiszesz... Stali na czerwonym, koles wjechal w tyl samochodu. W chili uderzenia mial moze 100km.h, slady hamowania - na moje oko - 70m - wiec jaka musiala byc predkosc?? Co da polmozg (bo inaczej sie tego nazwac nie da) jedzie z taka predkoscia w miescie??? Na co on liczyl?? Ze nagle dostanie zielone swiatlo i ze nie bedzie zadnych samochodow na skrzyzowaniu??? Wszystko wszystkim, ale wiecie co najgorsze?? Wysiadl normalnie z samochodu i nawet nie wyciagnal telefonu zeby zadzwonic na pogotwie!!! Jego tlumaczenie: "hamulce mi nie zadzialaly" - fakt z 200 to sie ciezko zatrzymac!!! Zaluje jednej rzeczy - ze trafil na inny samochod robiac innym krzywde, a nie zawinal sie na pobliskim slupie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lans po mieście 200 km?chłopie zastanów się co robisz!????tam byli ludzie do cho...!!!Ty też kiedyś uczyłeś/aś się jeździć( do komentu "wiecej ELEK") ....Koleś ma przechlapane moim zdaniem...za dużo w prasie telewizji o tym "wybryku" było!!!czytaj i miej wyrzuty sumienia....co chciałeś osiągnąć i kto dał Ci prawo jazdy????kompletny brak wyobraźni. tyle na ten temat-szkoda słów na kogoś kto nie myśli- albo inaczej-myśli tylko i wyłącznie o własnej dup....!brawo mistrzu kierownicy brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem ten wypadek koleś nie mógł wychamować! zresztą przy takiej prędkości???straszny pisk opon i huk. eh...chyba się gościu chciał popisać albo co???szkoda że nie pomyślał że nie jest jedyny na drodze. brak wyobraźni zgadzam się z przedmówcami w 100%. Jak wysiadł z samochodu to jakby nic się nie stało. zamurowało Cię koleś czy co? z tego co wiem Instruktor poobijany ratował nie siebie ale laski siedzące w L-ce. Karetki straż...wyglądało to nieciekawie....ciekawe jak dalej sprawy się potoczą dla winowajcy. Sąd osądzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż mi się coś robi jak czytam niektóre komentarze... ludzie zastanówcie się co piszecie. Ja jechałam tą eLką.. ostatnie co pamiętam to, że ruszałam już na zielonym świetle (dobrze, że samochody które stały przedemną zdązyły odjechać bo skończyło by sie gorzej). Nagle usłyszałam pisk opon ale nie wiedziałam z której to strony.. po tym już tylko mam w głowie huk jak w nas wjechał. Uderzyłam głową w kierownice i chyba nawet straciłam na chwile przytomność. Co do kierowcy audi - co z tego, że był starszy skoro cierpi na brak wyobraźni?! jak chce sobie szaleć to niech pojedzie gdzieś gdzie nie ma ludzi ;| najwyraźniej mu życie niemiłe. Mam tylko nadzieje, że zostanie sprawiedliwie ukarany. Rzeczywiście nie było widac u niego żadnej skruchy. Nie życze nikomu przeżyc czegoś takiego, naprawde mega szok... jak sobie to przypomne to aż sie trzęse.
domel napisał:
z tego co wiem Instruktor poobijany ratował nie siebie ale laski siedzące w L-ce. Karetki straż...wyglądało to nieciekawie....
Wszyscy wylądowaliśmy w szpitalu i w sumie mieliśmy szczęście w nieszczęściu. U mnie - uszkodzone kręgi szyjne - uraz do końca życia :/ a jutro egzamin......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jim jones napisał:
Ten gowniarz jest starszy od ciebie wiec klapnij i pospinaj sie na innym forum to sie wyluzujesz dzbanie
widać jak wysoki jest wasz poziom inteligencji. pewnie jesteś kolegą tego wspaniałego kierowcy, czyż nie? :] może i ja jestem gówniarą bo mam zaledwie 18 lat ale nie chciałabym zginąć z winy jakiegoś samolubnego człowieka, który nie liczy sie z innymi ;| więc niech sie cieszy, że skończyło sie to tak a nie inaczej bo miałby nas na sumieniu do końca życia.. chyba, że nie ma sumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzę powrotu do zdrowia...współczuję naprawdę....a temu sku....miejmy nadzieję dołożą za "te" szaleństwa!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no na pewno kolega ten co pisze" Dzbanie" pewnie taki sam "mądry"!!! broni "go", broni...oj chyba nie wybroni:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy na forum " mistrza kierownicy"!!!!niech się wypowie i popisze tak jak w piątek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instruktor poprosił sprawcę wypadku o udzielenie pomocy ofiarom( wezwanie karetki) i zabezpieczenia miejsca zdarzenia to poszedł do swojego samochodu i coś tam sobie układał zupełnie jakby jego ten wypadek nie dotyczył. Młodzieży zastanówcie się jak jeździcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...