Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może ktos  z Ratusza podejmie decyzje o zainstalowaniu tu świateł !!!! Sa wakacje ruch znikomy ...jest okazja aby to zrobić !!! To nie pierszy i ostatni taki wypadek....czasami trzeba czekac ponad 15min...zanim jakis kierowca przepuści (autobus MPK) lub powstały korek przy skrecie w Krochmalną !!!! a co będzie gdy dojdą....trolejbusy(przegubowe)....TRAGEDIA !!! Tak więc Panowie z Ratusza - sygnalizacja  świetlna ..."na  wczoraj"....czyli przed WYBORAMI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktos  z Ratusza podejmie decyzje o zainstalowaniu tu świateł !!!! Sa wakacje ruch znikomy ...jest okazja aby to zrobić !!! To nie pierszy i ostatni taki wypadek....czasami trzeba czekac ponad 15min...zanim jakis kierowca przepuści (autobus MPK) lub powstały korek przy skrecie w Krochmalną !!!! a co będzie gdy dojdą....trolejbusy(przegubowe)....TRAGEDIA !!! Tak więc Panowie z Ratusza - sygnalizacja  świetlna ..."na  wczoraj"....czyli przed WYBORAMI !!!!
  Może ktoś puknie się w czoło i przestanie postulować instalację sygnalizacji świetlnej a zacznie zauważać oznakowanie tego skrzyżowania?   Stawianie tam kolejnych świateł to genialny wprost sposób na trwałe zakorkowanie Diamentowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ilu jeszcze wypadków i kolizji musi dojść,żeby wprowadzić tam ruch okrężny/rondo/?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu powinny byc światła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie światła tylko rondo z prawdziwego zdarzenia. Miejsca jest dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dobry początek wystarczyłoby wykosić trawę na pasie rozdzielającym pasy ruchu a przed randem postawić fotoradar. Skręcający w Krochmalną widzą nadjeżdżające pojazdy w ostatniej chwili a jadący od strony zakładów tytoniowych często pędzą jak debile bo mają z górki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że nie ma po co wydawać pieniędzy na niepotrzbne dodatkowe instalacje świetlne. Przepisy trzeba znać (bardzo dobrze znać). Patrzeć na znaki dorgowe (uważnie). Rozróżniać pasy ruchu (szczególnie na rondach). Wiedzieć co to zasada ruchu prawostronnego (do ciebie piszę -przestań blokowac i jechać lewym pasem ćwoku). Wiedzieć co to zasada pierwszeństwa z prawej.   To przez takich niedouczonych gnoi powstają wypadki. A jak widać nawet jazda po Europie (Bopp & Reuther Sicherheits- und Regelarmaturen GmbH) nie gwarantuje właściwego poziomu umiejętności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że nie ma po co wydawać pieniędzy na niepotrzbne dodatkowe instalacje świetlne. Przepisy trzeba znać (bardzo dobrze znać). Patrzeć na znaki dorgowe (uważnie). Rozróżniać pasy ruchu (szczególnie na rondach). Wiedzieć co to zasada ruchu prawostronnego (do ciebie piszę -przestań blokowac i jechać lewym pasem ćwoku). Wiedzieć co to zasada pierwszeństwa z prawej. To przez takich niedouczonych gnoi powstają wypadki. A jak widać nawet jazda po Europie (Bopp & Reuther Sicherheits- und Regelarmaturen GmbH) nie gwarantuje właściwego poziomu umiejętności.
Ćwokiem ty jestes. W mieście po to jest kilka pasów aby ze wszystkich korzystać. Ja jadę niezgodnie z przepisami 70 lewym a Ty posrancu masz prawy i siedzisz mi na dupie bo pędzisz jak glupi, jak chcesz wyprzedzić to masz możliwość z prawej. I jak myslisz kto jest gorszym debilem ja jadąc lewym czy ty pędząc, poza ty na swiatlach juz stoimy obok siebie. Debilizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dobry początek wystarczyłoby wykosić trawę na pasie rozdzielającym pasy ruchu a przed randem postawić fotoradar. Skręcający w Krochmalną widzą nadjeżdżające pojazdy w ostatniej chwili a jadący od strony zakładów tytoniowych często pędzą jak debile bo mają z górki.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś puknie się w czoło i przestanie postulować instalację sygnalizacji świetlnej a zacznie zauważać oznakowanie tego skrzyżowania?   Stawianie tam kolejnych świateł to genialny wprost sposób na trwałe zakorkowanie Diamentowej.
Mówisz tak bo pewnie jestes tym co jadą Diamentową ???? Ja do pracy musze skrecać w Krochmalną.... aby były absolutorium prponuję ruch okrężny kto na rondzie ma pierszeństwo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma watpliwości, że urzędasy chca wpisania tego skrzyzowania do Ksiegi Guinnesa. Inaczej od wielu lat byłyby tam światla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę tędy codziennie do pracy. Niektórzy kierowcy w ogóle nie uważają tylko wyrywają do przodu w nadziei, że zdążą. To już kolejny wypadek, o którym jest mowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczyło by zrobić na tym skrzyżowaniu rondo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówisz tak bo pewnie jestes tym co jadą Diamentową ???? Ja do pracy musze skrecać w Krochmalną.... aby były absolutorium prponuję ruch okrężny kto na rondzie ma pierszeństwo !!!!
Czasami tamtędy jeżdżę (jak już, to na zakupy do Tesco albo na basen nieopodal) i rzeczywiście najczęściej Diamentową (za to w drodze powrotnej z Diamentowej w lewo we Wrotkowską). Co do narzekania - ja pracuję w śródmieściu a mieszkam na Dziesiątej - było widzieć jakie cyrki były z dojazdem, jak remontowali wiadukt na Kunickiego (a jeszcze będą, bo już 3 lata remontują, ale remontuje PKP, więc jeszcze pewnie ze trzy kolejne sobie poremontują), taki skręt w Krochmalną z Krochmalnej to przy tym pikuś.   Obrażasz się na wpis dotyczący absurdalności stawiania tam świateł, a jednocześnie proponujesz zrobienie tam ronda, co też uważam za rozsądne wyjście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już kolejny wypadek w tym miejscu. Trudno ocenić czy pojazd jadący z osiedla Nałkowskich skręca w ulice Krochmalną czy jedzie prosto, należy coś z tym zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...