Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej z Diamentową: 20-latka w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2017 r. o 15:22 Powrót do artykułu
Co trzeba zrobić, kiedy widzi się znak "stop"? Ja bym dodał gazu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobcie wreszcie tam normalne ronda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaś gdy mijam znak "stop" to włączam nagrywanie w telefonie, a nuż doprowadzę do wypadku i będę miał filmik z dobrej perspektywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zrobcie wreszcie tam normalne ronda" - wtedy będą tłumaczenia: ja nie wiedziałam, że to rondo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tam są niepotrzebne światła". Zaklinajcie dalej rzeczywistość i fałszujcie statystyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY WRESZCIE CI IDIOCI URZĘDNICY PODOPIECZNI ŻUKA ZROZUMIEJĄ PROBLEM. ZAMIAST MARNOWAĆ PIENIĄDZE NA NIKOMU NIEPOTRZEBNĄ, ZA WYJĄTKIEM DEWELOPERÓW PRZEBUDOWĘ DR.M.MAJDANKA MOŻNA BYŁO PRZEBUDOWAĆ TO SKRZYŻOWANIE. CO KILKA DNI JEST TAM WYPADEK - PRZEZ GŁUPOTĘ ŻUKA - PREZYDENTA DEWELOPERÓW WIELU STRACIŁO TAM ZDROWIE - CZĘSTO NIE Z WŁASNEJ WINY. ZA KILKA DNI LUBELSKIE GAZETY OPUBLIKUJĄ WYPOWIEDŹ NIEDOROZWOJA KIELISZKA - SKRZYŻOWANIE W PORZĄDKU, TYLKO KIEROWCY SIĘ NIE NADAJĄ. PREZYDENCIE ŻUK CZY CZEKASZ NA KOLEJNĄ OFIARĘ ŚMIERTELNĄ - PARĘ LAT TEMU NA TYM SKRZYŻOWANIU ZGINĘŁO DZIECKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też przed "stopem" dodaję gazu. Wtedy wszyscy wiedzą, że nie mam zamiaru się zatrzymywać na "stopie" i mnie puszczają. Szwagier mnie tego nauczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam docelowo ma być skrzyżowanie wielopoziomowe. A jak ktoś nie umie jeździć to niech odda prawo jazdy zanim komuś krzywdę zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlacz telefon i pieprznij w drzewo. Jeden idiota mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toyota była na ukraińskich blachach a każdy wie jak oni jeżdżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja też przed "stopem" dodaję gazu. Wtedy wszyscy wiedzą, że nie mam zamiaru się zatrzymywać na "stopie" i mnie puszczają. Szwagier mnie tego nauczył.
Ciekawa definicja idioty ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Toyota była na ukraińskich blachach a każdy wie jak oni jeżdżą
No, jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...