Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na ul. Obywatelskiej w Lublinie (wideo)

Utworzony przez ralph, 11 marca 2013 r. o 09:13 Powrót do artykułu
uff już myślałem że W@siowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej napisac co rano robi pan radny T.....w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretynka jakich tysiące na drogach.W tym wieku kobiety często powodują groźne wypadki. Są sfustrowane własnym wyglądem i brakiem zaintetresowania. Siada taka za kółkiem i myśli bardziej o zmarszczkach niż o drodze. Obserwuję to każdego dnia. Takie są najgorsze. Te o 20 lat młodsze mają brak wyobraźni i niewielkie umiejętności ale mimo wszystko nie stwarzają tak groźnych sytuacji. Natomiat te po 40 zwane przeze mnie lampucery mają spore wyobrażenia o własnej wartości a mało kto chce się już za taką oglądać. Najgorzej bywa gdy takie muzeum siedzi za kółkiem jakiejś nowej bryki. Wtedy tragedia na drodze wisi w powietrzu i tylko czujność może nas uratować. Lampucera w totalny sposób ignoruje innych kierowców , lekceważy wszelkie zasady ruchu drogowego. Już kilka razy chciała mnie taka stłamsić a nawet zepchnąć do rowu. Tylko czujność uratowała mi życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolizja a nie wypadek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Zawodowy Zdarzają się kobiety dobrze jeżdżące... ale odsetek tych dobrze jeżdżących jest porównywalny z odsetkiem dobrze jeżdżących facetów (na oko jakieś 20-25%). A 40-letnia "wypindrzona" w "terenówce, która terenu nie widuje" to gotowa recepta na przykre niespodzianki na drodze. Z resztą bardziej boje się takich jako pieszy (bo nie ma nigdy pewności, czy zauważy Ciebie na przejściu, gdy na przykład skręci na "zielonej strzałce"), niż za kierownicą. Za kierownicą mam jeszcze trochę "do gięcia" wokół siebie... jako pieszy już kilka razy mało takiej maski nie przyozdobiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem idiotką, problemy mam ja wszyscy, to, może SUER MACHO zaczną zarabiać tyle, żebyśmy nie musiały wstawać o 5 rano, potem, obiadek, pranie, prasowanie, o stresie w pracy szkoda gadać. A tak na marginesie jechałam w traperach( nie czułabym się pewnie w szpilkach), SAMI KIEROWCY NA TRAKTORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i jeszcze jesdno ,czy ktoś normalny filmuje o 7 rano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawodowy napisał:
Kretynka jakich tysiące na drogach.W tym wieku kobiety często powodują groźne wypadki. Są sfustrowane własnym wyglądem i brakiem zaintetresowania. Siada taka za kółkiem i myśli bardziej o zmarszczkach niż o drodze. Obserwuję to każdego dnia. Takie są najgorsze. Te o 20 lat młodsze mają brak wyobraźni i niewielkie umiejętności ale mimo wszystko nie stwarzają tak groźnych sytuacji. Natomiat te po 40 zwane przeze mnie lampucery mają spore wyobrażenia o własnej wartości a mało kto chce się już za taką oglądać. Najgorzej bywa gdy takie muzeum siedzi za kółkiem jakiejś nowej bryki. Wtedy tragedia na drodze wisi w powietrzu i tylko czujność może nas uratować. Lampucera w totalny sposób ignoruje innych kierowców , lekceważy wszelkie zasady ruchu drogowego. Już kilka razy chciała mnie taka stłamsić a nawet zepchnąć do rowu. Tylko czujność uratowała mi życie.TY SZOWINISTYCZNO ŚWINIO- Jeżeli jesteś żonaty, to pewenie masz z 10 kochanek po 17, 18 lat bo 20 to już dla" ciebie " za stare!!!!!!!!!!!!!, A na miejscu Twojej Żonki To Tak bym Cię kopnęła w ten jak się domyślam TŁUSTY ZAD, żeby ci TUPECIK ZTEGO DURNEGO ŁBA,I WSZYSTKIE SZTUCZEPODEJRZEWAM<że z 6 masz to leciałyby za tobą jak ( ważki)
A TAK NA MARGINESIE TŁUSTY< ŁYSY I BEZZĘBNY Z jak się domyślam TAM TEŻ MARNIE- jestem jak LALECZKA ( NIE DMUCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
A TAK NA MARGINESIE TŁUSTY< ŁYSY I BEZZĘBNY Z jak się domyślam TAM TEŻ MARNIE- jestem jak LALECZKA ( NIE DMUCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
.TY SZOWINISTYCZNO ŚWINIO- Jeżeli jesteś żonaty, to pewenie masz z 10 kochanek po 17, 18 lat bo 20 to już dla" ciebie " za stare!!!!!!!!!!!!!, A na miejscu Twojej Żonki To Tak bym Cię kopnęła w ten jak się domyślam TŁUSTY ZAD, żeby ci TUPECIK Z TEGO DURNEGO ŁBA,I WSZYSTKIE SZTUCZE ZĘBYPODEJRZEWAM<że z 6 masz to leciałyby za tobą jak ( ważki)A TAK NA MARGINESIE TŁUSTY< ŁYSY I BEZZĘBNY Z jak się domyślam TAM TEŻ MARNIE- jestem jak LALECZKA ( NIE DMUCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY SZOWINISTYCZNO ŚWINIO- Jeżeli jesteś żonaty, to pewenie masz z 10 kochanek po 17, 18 lat bo 20 to już dla" ciebie " za stare!!!!!!!!!!!!!, A na miejscu Twojej Żonki To Tak bym Cię kopnęła w ten jak się domyślam TŁUSTY ZAD, żeby ci TUPECIK Z TEGO DURNEGO ŁBA,I WSZYSTKIE SZTUCZE ZEPSUTE KIEŁKI PODEJRZEWAM<że z 6 masz to leciałyby za tobą jak ( ważki)
Agnieszka napisał:
A TAK NA MARGINESIE TŁUSTY< ŁYSY I BEZZĘBNY Z jak się domyślam TAM TEŻ MARNIE- jestem jak LALECZKA ( NIE DMUCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
.TY SZOWINISTYCZNO ŚWINIO- Jeżeli jesteś żonaty, to pewenie masz z 10 kochanek po 17, 18 lat bo 20 to już dla" ciebie " za stare!!!!!!!!!!!!!, A na miejscu Twojej Żonki To Tak bym Cię kopnęła w ten jak się domyślam TŁUSTY ZAD, żeby ci TUPECIK Z TEGO DURNEGO ŁBA,I WSZYSTKIE SZTUCZE ZĘBYPODEJRZEWAM<że z 6 masz to leciałyby za tobą jak ( ważki)A TAK NA MARGINESIE TŁUSTY< ŁYSY I BEZZĘBNY Z jak się domyślam TAM TEŻ MARNIE- jestem jak LALECZKA ( NIE DMUCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
WACEK cioto się liczy ,i tylko WACEK, zostaw wibrator łajzo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobie nawet wacka brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...