Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyżby spieszył się na wyścigi i nbie zdążył? Co wieczór ok.godz.22-giej na trasie od Makro do Piaseckiej startują do wyścigów motocykle i samochody.Policja udaje,że problemu nie ma.No cóż.Policja nie dogoni wyścigowców.A mamy tego przykłady.Porozbijane policyjne ścigacze zwane sreberkami (przez samych policjantów nie uczestniczących w poscigach).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"groźny wypadek", bo co? Bo się autko pogięło, bo 2h nie było prądu. czy "redaktorzy" z dziennika się w końcu pisać poprawnie i słowa dobierać nuczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ten wypadek. Gdybym kilka sekund wcześniej z domu wyjechał to by mnie te lamusy rozniosły. Wyprzedzili mnie na zakręcie przy Pawiej i but ile wlezie. Na zakręcie już na Piaskowej było sporo wody (ktoś chyba samochód mył) i pojechali sobie lekko bokiem, kierowca zaczął nawet trąbić na ten słup i bach! Ze słupa fontanna iskier. Typi powyłazili z samochodu i zaczęli sie rozpełzać w różne strony. Chodnikiem szła też jakaś kobieta, która swoja drogą też miała dużo szczęścia - zadzwoniła po pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uskok napisał:
"groźny wypadek", bo co? Bo się autko pogięło, bo 2h nie było prądu. czy "redaktorzy" z dziennika się w końcu pisać poprawnie i słowa dobierać nuczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uskok to do ciebie:mowisz ze sie tylko autko pogielo,a ja mieszkam na tej ulicy i w tygodniu tu jest od 4 do 5 takich wypadkow,tym bardziej jestem zbulwersowany tym wszystkim ze moje dzieci chodza po tej ulicy,wiec skoncz pieprzyc takie glupoty,bo nie moge czytac takich wypowiedzi jak twoja,a swoja droga to szkoda ze tego zdarzenia nie widzialem bo te swiry by zostali przekopani delikatnie,i tyle na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za kretyn napisał, że na tej ulicy jest od 4 do 5 takich wypadków tygodniowo? To naprawde jakiś kretyn musi być, ty czytałeś siebie? klepnij w czoło i pomyśl, co piszesz ośle, bo widać urojenia jakieś masz, lecz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za kretyn napisał, że na tej ulicy jest od 4 do 5 takich wypadków tygodniowo? To naprawde jakiś kretyn musi być, ty czytałeś siebie? klepnij się w czoło i pomyśl, co piszesz ośle, bo widać urojenia jakieś masz, lecz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...