Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek przy ul. Zana. Nie żyje kobieta potrącona przez samochód

Utworzony przez stary szofer, 9 stycznia 2014 r. o 08:17 Powrót do artykułu
"Wbiec na przejscie" mozna tylko w PRL-u i PRL-u bis. W cywilizowanym swiecie to sie nia zdarza, bo kierowca widzi pieszego na chodniku i reaguje wcześniej. U nas przesiadłszy się z kobyły do samochodu ma zawsze i wszędzie pierwszeństwo na jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki stary,a taki głupi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie dużo kierowca widzi w nocy, gdy pieszy idzie ubrany na ciemno, bez żadnych odblasków, na nieoświetlonym przejściu. Wtedy zdecydowanie tak, jest super widoczny. A no i jeszcze jak wbiega na przejście, bo się bardzo spieszy i nie poczeka, aż samochody przejadą, bo co? BO W KOŃCU JEST NA PRZEJŚCIU. Tam może robić co chce, kierowca i tak MUSI go zawsze widzieć i  wiedzieć co przechodzień zamierza zrobić. Gratuluję myślenia. I widać nie jesteś kierowcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sobie wpadła czy kierowca nie jechał za szybko i nie zdrzył ł wychamowć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki stary,a taki głupi....
widać człowieku że nie lubisz pieszych i tak samo byś jechał troszke tolerancjj wobec innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wbiec na przejscie" mozna tylko w PRL-u i PRL-u bis. W cywilizowanym swiecie to sie nia zdarza, bo kierowca widzi pieszego na chodniku i reaguje wcześniej. U nas przesiadłszy się z kobyły do samochodu ma zawsze i wszędzie pierwszeństwo na jezdni.
Kolego sympatyczny nie masz racji, jeżdze dużo samochodem i codziennie mi sie zdarza ze z reguly starsi ludzie nie patrza czy nadjezdza samochod tylko wbiegaja na jezdnie i potrafia przy tym nawet sie nie rozejrzec. Trzeba tez postawic sie w sytuacji samochodu i wziasc poprawke czy faktycznie ten samochod ma czas na wychamowanie a nie pchac sie na przejscie bo ja moher mam pierwszenstwo. Nie pije tu do tego zdarzenia bo na pewno szkoda tej kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholerna moherzyca założe się że była dobrze po 60, taka wyjdzie z kościółka i myśli że jest nieśmiertelna! wczoraj ok 18 na Filaretów wylazły mi takie dwie pod koła a że na wysepce postawili za wysokie barierki to wcale nie było widać czarnych beretów. może ktoś by się tym przejściem zainteresował i obniżył te blaszaki? dodam że berety wcale nie spojrzały, a jak zacząłem hamować (prędkość ok 60km/h) to biegły jak opętane. i to jest ludzka świadomość właśnie, siedzą całymi dniami przed tv śledzą ostatnie wydarzenia i nie są w stanie wyciągnąć wniosków? p.s. zaraz mnie będą wzorowi kierowcy linczować że 60 to prędkość co zabija, no no! jadąc tyle po filaretów i tak narażam się na gniew innych i miganie światłami że ruch tamuję na prawym pasie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholerna moherzyca założe się że była dobrze po 60, taka wyjdzie z kościółka i myśli że jest nieśmiertelna! wczoraj ok 18 na Filaretów wylazły mi takie dwie pod koła a że na wysepce postawili za wysokie barierki to wcale nie było widać czarnych beretów. może ktoś by się tym przejściem zainteresował i obniżył te blaszaki? dodam że berety wcale nie spojrzały, a jak zacząłem hamować (prędkość ok 60km/h) to biegły jak opętane. i to jest ludzka świadomość właśnie, siedzą całymi dniami przed tv śledzą ostatnie wydarzenia i nie są w stanie wyciągnąć wniosków? p.s. zaraz mnie będą wzorowi kierowcy linczować że 60 to prędkość co zabija, no no! jadąc tyle po filaretów i tak narażam się na gniew innych i miganie światłami że ruch tamuję na prawym pasie :)
To była młoda kobieta 20-25 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholerna moherzyca założe się że była dobrze po 60, taka wyjdzie z kościółka i myśli że jest nieśmiertelna! wczoraj ok 18 na Filaretów wylazły mi takie dwie pod koła a że na wysepce postawili za wysokie barierki to wcale nie było widać czarnych beretów. może ktoś by się tym przejściem zainteresował i obniżył te blaszaki? dodam że berety wcale nie spojrzały, a jak zacząłem hamować (prędkość ok 60km/h) to biegły jak opętane. i to jest ludzka świadomość właśnie, siedzą całymi dniami przed tv śledzą ostatnie wydarzenia i nie są w stanie wyciągnąć wniosków? p.s. zaraz mnie będą wzorowi kierowcy linczować że 60 to prędkość co zabija, no no! jadąc tyle po filaretów i tak narażam się na gniew innych i miganie światłami że ruch tamuję na prawym pasie :)
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty capie to młoda dziewczyna a nawet jakby jak to piszesz ,,moherzyca'' to też człowiek...mogłaby to być Twoja matka..Widać szcunku do starszych ludzi nie jesteś nauczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty capie to młoda dziewczyna a nawet jakby jak to piszesz ,,moherzyca'' to też człowiek...mogłaby to być Twoja matka..Widać szcunku do starszych ludzi nie jesteś nauczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie sprawa jest prosta - golfami jeździ tylko buractwo ze wsi i tam powinno byc a nie pchac sie do cywilizacji! wyrazy wspólczucia dla rodziny kobiety! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie sprawa jest prosta - golfami jeździ tylko buractwo ze wsi i tam powinno byc a nie pchac sie do cywilizacji! wyrazy wspólczucia dla rodziny kobiety! 
W artykule jest zle napisane i bylo to polo VI i zapewne masz lepszego szrota !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Golf VII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie sprawa jest prosta - golfami jeździ tylko buractwo ze wsi i tam powinno byc a nie pchac sie do cywilizacji! wyrazy wspólczucia dla rodziny kobiety! 
 
W artykule jest zle napisane i bylo to polo VI i zapewne masz lepszego szrota !!!
"Nie wrzuca się wszystkich do jednego wora"- to jaki samochod trzeba mieć żeby nie być burakiem??. i ciekawi mnie jake Ty masz auto-Malucha,Poloneza??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam Komentarze ;)   Drodzy przechodnie i kierowcy Jest żima teoretycznie szybko zapada zmrok jest ślisko więc kierowcy wolniej a przechodnie zacznijcie się ubierać kolorowo (dyndaski odblaskowe terz niezaszkodzą ) bo napasach was słabo widać a wstarciu z samochodem .... wynik jest jaki jest.   pozdro   ps. i to nieważne czyja wina, bo kierowca poskłada zamochud w was powitają w wiecznej krainie a stamtąd .... Pilnujcie swoich tyłków i czasem wartu przejści 200 m do świateł Ja tak robię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wrzuca się wszystkich do jednego wora"- to jaki samochod trzeba mieć żeby nie być burakiem??. i ciekawi mnie jake Ty masz auto-Malucha,Poloneza??
  Oceniasz ludzi przez pryzmat samochodu jakim jeżdżą? Jesteś płytki i ograniczony. Ludzi zabija kierowca, nie samochód, a mieszkamy w kraju, w którym niewielki ułamek ludzi może sobie pozwolić na Porsche czy Bugatti.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholerna moherzyca założe się że była dobrze po 60, taka wyjdzie z kościółka i myśli że jest nieśmiertelna! wczoraj ok 18 na Filaretów wylazły mi takie dwie pod koła a że na wysepce postawili za wysokie barierki to wcale nie było widać czarnych beretów. może ktoś by się tym przejściem zainteresował i obniżył te blaszaki? dodam że berety wcale nie spojrzały, a jak zacząłem hamować (prędkość ok 60km/h) to biegły jak opętane. i to jest ludzka świadomość właśnie, siedzą całymi dniami przed tv śledzą ostatnie wydarzenia i nie są w stanie wyciągnąć wniosków? p.s. zaraz mnie będą wzorowi kierowcy linczować że 60 to prędkość co zabija, no no! jadąc tyle po filaretów i tak narażam się na gniew innych i miganie światłami że ruch tamuję na prawym pasie :)
  1. po pierwsze, czytaj ze zrozumieniem 2. po drugie, jest szansa, że też dozyjesz do 60tki - chcesz być szanowany/a? daj to innym już teraz. 3. zasranym obowiązkiem kierowcy jest zachować szczególną ostroznośc przed przejściami - a ty straszysz przechodniów i zmuszasz ich do zmiany prędkości. 4. wazniejsze niż bezpieczeństwo innych użytkowników drogi jest dla ciebie stosunek innych kierowców wyrażany mruganiem świateł? lecz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś jedzie lewym pasem to ona miała czas żeby przejść przez 1 pas ruchu i wejść na drugi - krótko mówiąc to nie było wtargnięcie - szczególnie jak ją trafił środkiem maski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buractwo to wystawia tego typu komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...