Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za bydlak mógł to zrobić i UCIEC Z MIEJSCA WYPADKU!!! Dożywocie dla tego ... ... !!! ;/ Biedny chłopak,miał całe życie przed sobą!!! współczuję rodzinie, a szczególnie bratu,który go znalazł w takim stanie:( NIE MOGĘ TEGO POJĄĆ NAWET- ZNAJDZIE TEGO BYDLAKA I ZRÓBCIE COŚ ŻEBY CIERPIAŁ!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z w/w wpisem dla takich śmieci to tylko kara śmierci.A co na to Władza Gminna przyszła po rozum po szkodzie, ale jakiej.Makabra i dożywotni plama dla p.Wójta i Rady Gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśle że sprawca sam się zgłosi niedługo bo sumienie nie da mu spokoju..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
myśle że sprawca sam się zgłosi niedługo bo sumienie nie da mu spokoju..
Wątpię... TO NA PEWNO POTWÓR POZBAWIONY JAKICHKOLWIEK UCZUĆ!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszyscy współczują i pozytywnie, ale może jeszcze mała skrucha? Jeżdżę tendy codziennie i na kilkanascie km przed Lublinem jest ograniczenie do 70 km i zakaz wyprzedzania, a ile razy widzę "kubic-ów"? Prawie każdy zap...prza tu ile może (zwłaszcza TIRy); ilu na chama wyprzedza? To niebezpieczna trasa, wypadków widziałem już mnóstwo; nawierzchnia w fatalnym stanie, a to droga krajowa. Oby nie zrobili tu qwasi obwodnicy jak w Puławach (jeden pas i szerokie pobocze, zamiast walnąć metr szerzej i zrobić dwa pasy). Wyrazy współczucia dla rodziny, straszna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dave napisał:
Teraz wszyscy współczują i pozytywnie, ale może jeszcze mała skrucha? Jeżdżę tendy codziennie i na kilkanascie km przed Lublinem jest ograniczenie do 70 km i zakaz wyprzedzania, a ile razy widzę "kubic-ów"? Prawie każdy zap...prza tu ile może (zwłaszcza TIRy); ilu na chama wyprzedza? To niebezpieczna trasa, wypadków widziałem już mnóstwo; nawierzchnia w fatalnym stanie, a to droga krajowa. Oby nie zrobili tu qwasi obwodnicy jak w Puławach (jeden pas i szerokie pobocze, zamiast walnąć metr szerzej i zrobić dwa pasy). Wyrazy współczucia dla rodziny, straszna tragedia.
mały błąd: tędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest człowiek, Zdarza się, ruchliwa trasa, mogło dojść do wypadku ale żeby zostawić potrąconego człowieka.. w ogóle nie zatrzymując się po uderzeniu.. to jest po prostu nie do opisania.. bydlak i tyle. Sylwek Mógł by żyć, miał przed sobą całe życie i mógł by żyć jak by kierowca zatrzymał się i zadzwonił po pogotowie. i Grozi mu tylko 12 lat..? ale co zrobić to jest właśnie ku*** Jeb****POLSKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze poszły po rozum do głowy po tragedii,a gdzie akcja bezpieczna droga do szkoły?Dziś na skrzyżowaniu ulic lubelska wojska polskiego i gościnczyk stał na czerwonym patrol policji,a gdy się zapaliło zielone policja stała. Patrzyli się jak młoda d*** ok 23-25 lat w krótkiej spódnicy i szpilkach przechodziła przez przejście oraz miała krótka kurtkę rozpięta do połowy i było widać jej dekolt.Lepiej oglądać się za dupami niż za przestępcami.Dla tego kogoś kara taka sama oko za oko ząb za ząb śmierć za śmierć żeby umierał w męczarniach jak ten chłopaczek[*].Wyraz współczucia dla rodzinny.Dojada cie jak pójdziesz siedzieć będziesz po mydło się schylał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gnida juz spi niespokojnie bo nie wie kiedy przyjda po niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule jest błąd - w miejscu, gdzie był wypadek nie ma ograniczenia prędkości do 70 km/h. Obowiązuje tam ograniczenie do 90 km/h i stoją tablice z napisem "Zwolnij".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto w życiu nie popełnił błędu, niech pierwszy wystąpi z szeregu. Każdy popełnia tylko inne są tego konsekwencje. Czy na prawdę sprawiło by wam radość, gdyby publicznie wyciągnąć tego kierowce i go powiesić. Był w szoku. Odrobinę zrozumienia. Może to jakaś kobieta jechała, a mąż na nią krzykną, żeby uciekała? W szoku się go posłuchała. A może już ku waszej radości wisi gdzieś w stodole? Może ten ktoś miał przed sobą wspaniałe życie? Nie martwcie się. I tak go/ją znajdą i poniesie kare. W naszym życiu najważniejsze są te małe, wydawało by się błahe decyzje nie te wielkie.. vanilla sky
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka. Ale cóż, każdy z nas popełnia błędy, sztuką jest umieć się do nich przyznać i ponieść konsekwencje. Resztę pozostawię bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roland napisał:
Kto w życiu nie popełnił błędu, niech pierwszy wystąpi z szeregu. Każdy popełnia tylko inne są tego konsekwencje. Czy na prawdę sprawiło by wam radość, gdyby publicznie wyciągnąć tego kierowce i go powiesić. Był w szoku. Odrobinę zrozumienia. Może to jakaś kobieta jechała, a mąż na nią krzykną, żeby uciekała? W szoku się go posłuchała. A może już ku waszej radości wisi gdzieś w stodole? Może ten ktoś miał przed sobą wspaniałe życie? Nie martwcie się. I tak go/ją znajdą i poniesie kare. W naszym życiu najważniejsze są te małe, wydawało by się błahe decyzje nie te wielkie.. vanilla sky
Na miejscu ojca tego dzieciaka zabiłbym gnoja własnymi rękami za to co zrobił. Więzienie to za mało a tłumaczenie że był w szoku nie usprawiedliwia czynu który popełnił. Odnośnie kary to nawet jeżeli go znajdą to i tak się wytłumaczy, ze to nie jego wina że dziecko samo mu wybiegło itp. i dostanie niską karę zbyt niską aby była adekwatna do tej zbrodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ofiara gimnazjów, ofiara barbarzyńcy za kółkiem, ofiara znieczulicy, ofiara wieśniaka, który nie chciał sprzedać kawałka pola na chodnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ne możliwe ,żeby nikt nie widział.To jest huk ,na pewno dobrze widzieli kto. Musieli widzieć jaki samochód i rejestrację,tylko nie chcą mówić.Dlaczego? Zginęło dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę ile obłudnych zapienionych fałszywców w jednym miejscu ! A skąd wiesz jakbyś się sam zachował jeden z drugim ? Znając "polactwo" wątpię by inaczej ! Codziennie dajecie przykład głupoty za kierownicą a tu ? Święci inkwizytorzy ! Jadę 90km/h i sam nieraz czuję że za szybko i co ?...jestem wyprzedzany przez wszystkich ! Jeszcze baran potrafi mnie poganiac na CB..."jedź kolego czysto" kiedy teren zabudowany.Ale ja nie mam CB po to by zapier....W terenie zabudowanym jest 50 bo tam żyją ludzie i też czasem chcą się włączyć do ruchu ! To samo poza obszarem zabudowanym.Jakbyś miał jeden z drugim silnik rakietowy to chyba 400 byś zapierd...!!! Stado baranów nic więcej i jak czytam tych świętoszków to mi się rzygać od razu chce ! Codziennie was mijam i widzę waszą jazdę,a raczej stado much lecące byle szybciej do gówna chyba bo naprawdę nie wiem do czego się tak śpieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 16 komentarzy? Gdzie jesteście pieniacze? gdzie wasze setki komentarzy naładowane do maksimum nienawiści? ps. nie ma jak to wypadek z udziałem motocyklisty od razu każdy wie co napisać a to, że w dzień na ruchliwej drodze ktoś przejeżdża młodego chłopaka i rzekomo nikt nic nie widział to olać to - prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo coś więcej jaki to samochód? Zielony -ale zieleni jest kilka odcieni. Jaka marka? są jakieś badania żeby na podstawie składu chemicznego lakieru ustalić markę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne, mam rok starszego syna!! Współczuję rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to była ciężarówka to kierowca nawet nie wie, że to zrobił. Mogło chłopaka wciągnąć pod tylne koła przyczepy/naczepy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...