Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
spam
Ostatnio edytowany 23 grudnia 2013 r. o 13:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( współczuję rodzinie, jakież tragiczne święta mają :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuje rodzinie :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad byla ofiara ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Została ościerocona dwójka dzieci ... tak im współczuję ;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd pochodziła ta kobieta??   ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne dzieci... szczere wyrazy współczucia... Ciocia była kobietą ze złotym sercem... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie jednostki eliminuja sie same
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie jednostki eliminuja sie same
teraz czas na szczera prawda współczucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrażaj zmarłych. Znałeś/-aś? Byłeś/-aś na miejscu wypadku? Znasz okoliczności? Piszesz o osobie, którą znałem. Nie była głupia. A nawet jeśli ginie ktoś głupi, ginie człowiek, rozumiesz? Miejże szacunek dla ludzkiego życia i nieszczęścia i daruj sobie takie chamskie teksty, nawet jeśli brak ci empatii. Nie życzę czy niczego złego, ale nie chciałbyś/-aś chyba, żeby ktoś tak pisał o twoich bliskich albo o tobie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio na tej stronie trafiłem na fajną stronę, która pokazuje gdzie znajdują się działające fotoradary w danej chwili. W święta każdy gdzieś jedzie, każdemu się śpieszy, dlatego sprawdz czy na twojej trasie będą fotoradary w święta. http://pp.gdziefotoradar.pl/bmbhj Super strona.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie jednostki eliminuja sie same
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie zna dnia ani godziny kiedy będzie musiał opuścić swoją rodzinę.A nazywanie kogoś tak jak Ty to zrobiłeś jest mówiąc delikatnie niestosowne. Znałam dziewczynę i mogę oświadczyć była jak najbardziej w porządku. Tutaj droga była zdradliwa.Jeżdżę tą drogą,to mogę coś na ten temat powiedzieć. A Basia była bardzo dobrym człowiekiem i gdybyś to Ty był na jej miejscu, Ona nie powiedziałaby o Tobie złego słowa. Pomyśl raczej o Jej dzieciach i co Ty mógłbyś dla nich zrobić dobrego a nie złego nazywając matkę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio na tej stronie trafiłem na fajną stronę, która pokazuje gdzie znajdują się działające fotoradary w danej chwili. W święta każdy gdzieś jedzie, każdemu się śpieszy, dlatego sprawdz czy na twojej trasie będą fotoradary w święta. http://pp.gdziefotoradar.pl/bmbhj Super strona.
 Gratuluję wyczucia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FILM z tego tragicznego wypadku www.youtube.com/g728dmn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FILM z tego tragicznego wypadku www.youtube.com/g728dmn
myślisz ze nabijesz sobie ludzi w rejestracji do tego badziewa bo ktoś pomyslał ze to naprawde filmik z wypadku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd pochodziła ta kobieta??   ;(
Iżyce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baby na tory !! baby do garów !! tak  smutno kończą się wyczyny pań,które nigdy nie powinny siadać za kółkiem!! pisałem, mówiłem:do garów , do patelni, do zlewu!! one nic, będą jeszcze mistrzyniami F1 !! nasyp wybił tej pani mrzonki o motoryzacji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda kobiety biedne dzieciaczki nie znalam ale wspolczuje [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...