Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kto normalny jeździ z prędkością 140 km/h bo takiej drodze z drzewami w poboczu, brakiem poboczy i zakrętami po zmroku gdzie pieszych ledwo widać ? to próba zabójstwa niewinnych ludzi a nie wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm...reanimowali sprawce wypadku, ktory na 70-ce pomykal z szybkoscia 140 km/h w zwiazku z tym chcialbym zapytac, po co to robili? aby po wykurowaniu sie sprobowal swoich sil kolejny raz i spowodowal smierc niewinnych osob? Tak tylko pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym miejscu jest 50 km/h....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm...reanimowali sprawce wypadku, ktory na 70-ce pomykal z szybkoscia 140 km/h w zwiazku z tym chcialbym zapytac, po co to robili? aby po wykurowaniu sie sprobowal swoich sil kolejny raz i spowodowal smierc niewinnych osob? Tak tylko pytam...
  Tam teraz 50, do Tomaszowic zabudowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reanimowali go, żeby mógł żyć. to nie średniowiecze, że ludzi się dobija. ludzi się ratuje, dlatego jesteśmy ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...prawdopodobnie te wszystkie news-y o bezkarnie mordowanych pieszych uzytkownikach drog, jak i zmotoryzowanych przez zakompleksionych idiotow kompletnie "wypralo" mnie z empatii...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że skoda w kombi była bo pasażer z tyłu mógłby mieć nie za bardzo wesoło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie napisali , że pędził a nie ,,gnał,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotów nie brakuje. Trzeba było mu zrobić narkotest. Nie wykluczone, że się AMFY naćpał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak nie do końca rozumiem, dlaczego wszyscy wsiedli na kierowcę opla. Przy prędkości 140 km/h ze skody zostało by niewiele, nie mwóiąc już o fakcie, że nie byla by odrzucona o kilkanaście, tylko kilkadziesiąt metrów od miejsca uderzenia. I zakładając, że jechała przepisowe 50 km/h. Jakoś nikt nie się nie zastanowił, czy skoda nie wymusiła pierwszeńśtwa wyjeżdżając z bocznej drogi lub posesji, co w tej okolicy, przy stylu jazdy kierowców z tych okolic jest rzecząc normalną i nagminną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok jechał za szybko, ale skodzina pewnie 40 jechała i światła miała z tyłu jak malutkie świeczki. Nie brakuje też kierowców, którzy jadąc za wolno stwarzają dużo większe zagrożenie niz Ci jadący za szybko - bo wyjeżdzasz zza zakrętu gdzie dozwolone jest 90 a przed Toba samochód 30 jedzie - no i zonk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba jeszcze dodać, że kierowca opla był pod wpływem alkoholu.... uważam że orzy tym reszta komentarzy jest zbędna, a zrucanie winy na kierowcę skody że jechał za wolno jest tutaj nie na miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  hm...reanimowali sprawce wypadku, ktory na 70-ce pomykal z szybkoscia 140 km/h w zwiazku z tym chcialbym zapytac, po co to robili? aby po wykurowaniu sie sprobowal swoich sil kolejny raz i spowodowal smierc niewinnych osob? Tak tylko pytam...       Człowieku zastanów się co piszesz, pomyśl dwa razy, a może nawet i więcej i dopiero coś napisz. Po co to robili??? Bo ratowali człowieka, bo taki jest ich obowiązek. Postaw się na miejscu rodziny, która mogłaby przeczytać Twój komentarz. Masz pewność, że Tobie, czy komukolwiek z Twojego otoczenia nie przytrafi się coś złego??? I co, zrobiliby coś głupiego, tracili życie i co wtedy? Też powiedziałbyś po co go ratujecie?? Masz już odpowiedź na swoje puste pytanie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no jaja... wina skody że jechał za wolno ?? mnie rozbawiliście :) wczoraj jechałem 25 min wcześniej (przed wypadkiem) tą drogą, było ślisko i była delikatna mgła. Jak już dojechałem do miejsca docelowego to słyszałem koguty więc taka pogoda była dalej bo nie mozliwoscia jest zeby zmeinila sie tak szybko. I w taka pogode obarczacie winą kierowcy skody ze jechał za wolno ??? ja nie wiem czy wy nie macie wyobrazni czy co ?? ludzie gosc jechał ZGODNIE Z PRZEPISAMI i tak powinno sie jezdzic po drodze, nikt nie jest swiety tez mi sie zdarza nawet na tej drodze łamać przepisy ale nie jak jest mgła i jest ślisko. Jakby kierowca opla jechał nawet to 70km/h nic nikomu by sie nie stało...   opanujcie się. szkoda gościa bo młody był ale stalo sie to TYLKO i wyłącznie z jego winy, to on kierował, to on naciskał na gaz i to on musiał miec swiadomosc ze jechał za szybko. A gość ze skody nawet jezeli jechał wolno, mial słabe swiatla z tylu nie mógł sie spodziewac ze nagle wyskoczy za nim gość pedzacy 150km/h.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E zaj.bis.e wideo:) brawo policja:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że nic takiego się nie stało osobom ze Skody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie wszyscy koło i jeb***ie się w czoło. Znawcy. Stało się po co te wszystkie hejty, jeśli zawinił, zapłacił najwyższą cenę on sam. Nikt nie wie jak było, napewno przy 140 ta skoda by tak nie wyglądała, i nie przemieściła by się "kilkanaście metrów" a set metrów.  Świeć Panie nad Jego Duszą! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem, niech Świeci. Ale forum jest do dyskusji a my dyskutujemy wiec bujaj się Tonyny i jak Ci nie odpowiada dyskusja to nie patrz na nią... mógł jechać 140, mógł zacząć hamować i zbić do 120, skoda mogła jechać 60 w momencie wypadku, i sama siła uderzenia skumulowana wynosiła około 60km/h, dodatkowo jak odbił w prawo (co wynika ze zdjec) spokojnie mógł jechać to 140 km/h  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie wszyscy koło i jeb***ie się w czoło. Znawcy. Stało się po co te wszystkie hejty, jeśli zawinił, zapłacił najwyższą cenę on sam. Nikt nie wie jak było, napewno przy 140 ta skoda by tak nie wyglądała, i nie przemieściła by się "kilkanaście metrów" a set metrów.  Świeć Panie nad Jego Duszą! 
ty za to jesteś znawcą i biegłym z dziedziny ruchu drogowego i wypadków samochodowych,  skąd niby możesz wiedzieć jak by wyglądał samochód przy uderzeniu w niego  z inną  prędkością i na jaką odległość by się przemieścił. tacy znawcy mnie normalnie rozpierd.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam jest ograniczenie do 50 !!!!! (OBSZAR ZABUDOWANY !!!!!!!!!!) a na zdjeciach na innym portalu widac, ze licznik stanal na 150...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...