Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Prawiednikach. Motocyklistka w stanie ciężkim

Utworzony przez Gość, 31 sierpnia 2012 r. o 18:57 Powrót do artykułu
zaraz sie zaczną zj*bane kometntarze na temat motocyklistów jacy oni to źli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz się zaczna głupie komentarze jacy to motocyklisci zli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ci motocykliści są źli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, a najlepsze jest to, że pozostali motocykliści, którzy widzą ten wypadek, jadąc objazdem piłują te swoje maszyny ile tylko wlezie. :| widzą wypadek z udziałem motocyklisty i nawet przez myśl im nie przejdzie że to mogli być oni i też mogą tak skończyć. Trzeba zapier***! bo to przecież fajne jest czuć troszkę adrenalinki. // brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama jezdze motocyklem. Pamietam ,ze na kursie o zasadach bezpieczenstwa przy jezdzeniu jednosladami instruktor powiedzial bardzo wazne zdanie: "Jezdzij tak jakbys byl niewidzialny". Nie ufaj innych (pieszym, kierowcom, ziwerzetom), ze cie zauwaza. Caly czas zwracaj uwage na to co dzieje sie przed toba i obok ciebie. Widocznosc jest ograniczona przez zaparkowane samochody, krzewy, nawet jest pogoda jest idealna? Zwolnij! O ile kierowcy powinni przestrzegac zasady ograniczonego zaufania, motocyklisci powinni nie miec wcale zaufania w stosunku do innych uzytkowniow drogi. Niestety, niewielu motocyklistow o tym pamieta i stad slyszy sie o tylu wypadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Sama jezdze motocyklem. Pamietam ,ze na kursie o zasadach bezpieczenstwa przy jezdzeniu jednosladami instruktor powiedzial bardzo wazne zdanie: "Jezdzij tak jakbys byl niewidzialny". Nie ufaj innych (pieszym, kierowcom, ziwerzetom), ze cie zauwaza. Caly czas zwracaj uwage na to co dzieje sie przed toba i obok ciebie. Widocznosc jest ograniczona przez zaparkowane samochody, krzewy, nawet jest pogoda jest idealna? Zwolnij! O ile kierowcy powinni przestrzegac zasady ograniczonego zaufania, motocyklisci powinni nie miec wcale zaufania w stosunku do innych uzytkowniow drogi. Niestety, niewielu motocyklistow o tym pamieta i stad slyszy sie o tylu wypadkach. [/quote] [quote name='aga' timestamp='1346435056' post='669278'] Sama jezdze motocyklem. Pamietam ,ze na kursie o zasadach bezpieczenstwa przy jezdzeniu jednosladami instruktor powiedzial bardzo wazne zdanie: "Jezdzij tak jakbys byl niewidzialny". Nie ufaj innych (pieszym, kierowcom, ziwerzetom), ze cie zauwaza. Caly czas zwracaj uwage na to co dzieje sie przed toba i obok ciebie. Widocznosc jest ograniczona przez zaparkowane samochody, krzewy, nawet jest pogoda jest idealna? Zwolnij! O ile kierowcy powinni przestrzegac zasady ograniczonego zaufania, motocyklisci powinni nie miec wcale zaufania w stosunku do innych uzytkowniow drogi. Niestety, niewielu motocyklistow o tym pamieta i stad slyszy sie o tylu wypadkach.
Jeżeli nikomu nie ufasz na drodze, to może najlepiej wcale na "motur" nie wsiadaj! - i tak będzie najlepiej dla nas wszystkich! W niedzielę widziałem takiego oszołoma na Felinie na motorze -wyprzedzał wszystkich jakby się do piekła śpieszył. Na moment zatrzymał się "na czerwonym" na krzyżówce Witosa/Doświadczalna. Miałem ochotę wtedy wyskoczyć z auta i mu takiego kopa "sprzedać", aby scurwiel spadł z tego motoru i przynajmniej przez rok na niego wsiąść nie mógł -było by to żelazną gwarancją,że nikomu na drodze ani sobie krzywdy nie zrobi! Przecz z wariatami na motorach!!! Precz z pędzącą śmiercią na motorach!!! Nigdy na drogach nie będzie porządku,jeśli sami nie zaczniemy "trzepać skór" drogowym wariatom na motorach! Oczywiście: z całym szacunkiem dla kulturalnych motocyklistów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COOLejaż napisał:
Jeżeli nikomu nie ufasz na drodze, to może najlepiej wcale na "motur" nie wsiadaj! - i tak będzie najlepiej dla nas wszystkich! W niedzielę widziałem takiego oszołoma na Felinie na motorze -wyprzedzał wszystkich jakby się do piekła śpieszył. Na moment zatrzymał się "na czerwonym" na krzyżówce Witosa/Doświadczalna. Miałem ochotę wtedy wyskoczyć z auta i mu takiego kopa "sprzedać", aby scurwiel spadł z tego motoru i przynajmniej przez rok na niego wsiąść nie mógł -było by to żelazną gwarancją,że nikomu na drodze ani sobie krzywdy nie zrobi! Przecz z wariatami na motorach!!! Precz z pędzącą śmiercią na motorach!!! Nigdy na drogach nie będzie porządku,jeśli sami nie zaczniemy "trzepać skór" drogowym wariatom na motorach! Oczywiście: z całym szacunkiem dla kulturalnych motocyklistów...
Znowu zapomniałeś wziąć leków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Znowu zapomniałeś wziąć leków? [/quote] [quote name='Ja' timestamp='1346436053' post='669283'] Znowu zapomniałeś wziąć leków?
Moturcyklista czy Jude???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co OLIS wypluło się kaskę za działeczkę to chce się mieć ciszę jak w środku puszczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W woli ścisłości kierowca opla włączał sie do ruchu wykonując jednocześnie manewr zawracania w kierunku lublina dziewczyna jechała w kierunku bychawy podziwiam tą motocyklistkę za przytomność umysłu ze zdąrzyła połorzyć motocykl ze 20m przed uderzeniem by zminimalzować skutki zderzenia jednak widząc uszkodzenia motocykla :kurcze prędkość musiała być znaczna. Jestem mieszkańcem Prawiednik i mam do was ludziska apel !!!!!!!!zachowajcie szczególną ostrożność zwolnijcie w tych miejscowościach :to drugi wypadek w ciągu tygodnia na odcinku 300m ,a 5 w przeciągu 2 miesiecy w tej miejscowości.Takie miejscowości jak Prawiedniki ,Polanówka, Żabia Wola, Pszczela Wola w ostatnich latach strasznie sie zaludniły przybyło zarówno mieszkańców jak i samochodów porobili nam tu troche dróg sklepów niekoniecznie z bezpiecznymi bezkolizyjnymi wyjazdami spod nich,jest dyżo pieszych niekoniecznie dobrze oznakowanych ,wieczorami dużo młodzierzy spaceruje w związku z tym że mamy tu dużą liczbę szkół dobre drogi zachęcają przejezdnych do ciśniecia w tych miejscowościach na pedał gazu i dlatego dochodzi do coraz to wiecej wypadków .Dzieci niemogą bezpiecznie przejść na drugą stronę ulicy.Na szczęście jeszcze nikt nie zginął jak pokaże sie drogówka jest chwilę spokoju jeżdżą ksiązkowo aby odjedzie to znowu tor wyścigowy i mistrzowie prostej z początkami rej. LKR i LJA cisną bo przecież nadrobią stracony czas spędzony na światłach w lublinie. Proszę zwolnijcie w tych miejscowościach prędkość zabija !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gulczas napisał:
prędkość zabija !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To nie prędkość zabija a nagła jej utrata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
To nie prędkość zabija a nagła jej utrata.
I nagła śmierć,a szkoda życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie mówiłem. moje słowa się sprawdzają. NIE DAWAĆ BABOM PRAWA JAZDY I ŻADNEGO POJAZDU SILNIKOWEGO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLO napisał:
a nie mówiłem. moje słowa się sprawdzają. NIE DAWAĆ BABOM PRAWA JAZDY I ŻADNEGO POJAZDU SILNIKOWEGO!!!
OLO NIE PIJ JUŻ WIĘCEJ!CHYBA,ŻE NIE MASZ BABY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie powinna hamować do końca lub próować ominąć, na 20m pewnie by wyhamowała, albo by lekko puknęła bo jadąc dupą po asfalcie hamowania nie ma wcale, a jeszcze motocyklem można w plecy dostać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święta prawda, tylko tak nie da się jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepi kierowcy zajeżdżający drogę motocykom powinni być eksterminowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakąś godzinkę temu widziałem 6-ciu motocyklistów zapier... ile fabryka dała przez Krańcową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z pod tego sklepu to idioci jak wjezdzają to zawsze z wymuszeniem, na wsi powinni dawac prawko na dwa lata i od nowa na egzamin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za stan zdrowia motocyklisty/stki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...