Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Stawku. Rodziny ofiar dostaną pieniądze?

Utworzony przez kris...., 28 maja 2014 r. o 18:59 Powrót do artykułu
co to za czasy. Ze Świdnika codziennie jadą złomy w kierunku Lublina. Dymią, że aż strach oddychać się nie da jadąc za nimi i co jeśli spowodują wypadek to rodziny poszkodowanych mogą ubiegać się o odszkodowanie ze Skarbu Państwa, naszej wspólnej kasy?????? Toż to nielogiczne, gdzie ich odpowiedzialność cywilna, po cóż w to mieszać Skarb Państwa, co on jest w tej sytuacji winien, czy Skarb Państwa nie dopilnował przeglądu, badań kontrolnych kierowcy itd..... \ Głupota głupota głupota, odpowiadać powinien sprawca zdarzenia.......   Świdnicka policjo drogowa, dlaczego nie kontrolujesz stanu technicznego rzęchów jeżdżących po Świdniku, gdzie jesteś,  kryjesz się w rowach, czy w bocznej drodze w Brzeziczkach !!!! :) Buachaaaaaa.... shit.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za czasy. Ze Świdnika codziennie jadą złomy w kierunku Lublina. Dymią, że aż strach oddychać się nie da jadąc za nimi i co jeśli spowodują wypadek to rodziny poszkodowanych mogą ubiegać się o odszkodowanie ze Skarbu Państwa, naszej wspólnej kasy?????? Toż to nielogiczne, gdzie ich odpowiedzialność cywilna, po cóż w to mieszać Skarb Państwa, co on jest w tej sytuacji winien, czy Skarb Państwa nie dopilnował przeglądu, badań kontrolnych kierowcy itd..... \ Głupota głupota głupota, odpowiadać powinien sprawca zdarzenia.......   Świdnicka policjo drogowa, dlaczego nie kontrolujesz stanu technicznego rzęchów jeżdżących po Świdniku, gdzie jesteś,  kryjesz się w rowach, czy w bocznej drodze w Brzeziczkach !!!! :) Buachaaaaaa.... shit....   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kraj jest chory. Mentalnośc ludzi zryta do granic mozliwości. Wychodzi na to, ze trzeba łazić w skupiska ludzi, jak zginie się grupowo to dostaną rodziny "za darmo" duze pieniądze. Co to? Karnety na śmierć?   A jak zgodnie dwójka rodziców to się nie liczy. Dziecko do bidula i po sprawie. Może w ogóle ustalmy oficjalnie cennik od ilu ofiar w góre jest płacone dodatkowo... Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa tragedia polega na tym, że wszystkich interesuje tylko pieniądz. To złudny bożek. Obudź się człowieku! Także Ty piszący przede mną. Jest jeszcze świat uczuć, emocji, tęsknoty, żalu, a też wspomnień, które pojawiły się w chwili wczorajszego wypadku. Jest mądre przysłowie: "Jak nie wiesz jak się zachować, zachowaj się przyzwoicie". Siedź, ogladaj serial i nie pisz głupot na forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po jakiego grzyba w busie przerobionym na autobus miejsca stojące juz dawno ministerstwo powinno się tym zająć co chroni ludzi podczas wypadku? Podczas wypadku przemieszczają się bezwładnie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa tragedia polega na tym, że wszystkich interesuje tylko pieniądz. To złudny bożek. Obudź się człowieku! Także Ty piszący przede mną. Jest jeszcze świat uczuć, emocji, tęsknoty, żalu, a też wspomnień, które pojawiły się w chwili wczorajszego wypadku. Jest mądre przysłowie: "Jak nie wiesz jak się zachować, zachowaj się przyzwoicie". Siedź, ogladaj serial i nie pisz głupot na forum!
Nic nie skumałeś z tego co napisałem. Czytanie ze zrozumieniem jest obecnie nie praktykowane. Widzisz i słyszysz co chcesz, na swoją modłę wszystko przerobisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie skumałeś z tego co napisałem. Czytanie ze zrozumieniem jest obecnie nie praktykowane. Widzisz i słyszysz co chcesz, na swoją modłę wszystko przerobisz
dymin, nie przejmuj się, nie Ciebie miałem na myśli, symbolicznie piszę o masie "duraków" nie tylko z tego artykułu. W części identyfikuję się z Twoimi poglądami. Ubolewam nad upadkiem moralnym Polaków. W dalszym ciągu twierdzę, że obok mamony są rzeczy ważniejsze dla istoty określającej się człowiekiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda pomoc dla rodzin ofiar wypadku jest bardzo ważna. Przed rodzinami teraz bardzo trudne dni , miesiące. Potrzeby materialne nie zmaleją a może nawet wzrosną. Także osoby ranne w wypadku będą potrzebować później kosztownej rehabilitacji. Pomagamy takim osobom prawnie i finansowo. Kontakt : pomoc.ofiarom@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuję rodzinom tych ofiar. Jednocześnie w takich sytuacjach zastanawiam się w czym są ci zabici gorsi od tych w wiadomym samolocie. Otóż, oni nie są znanymi politykami i dlatego ich rodziny dostaną niespełna trzynaście tysięcy!!! Zapewniam, że łatwiej jest po takiej tragedii żyć z ćwierć milionem niż z wymienionymi tysiącami. Ale dobrze, że chociaż tyle. Wiem co mówię bo taką sytuację przeżyłam. Ale cóż są w naszym kraju równi i równiejsi, smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuję rodzinom tych ofiar. Jednocześnie w takich sytuacjach zastanawiam się w czym są ci zabici gorsi od tych w wiadomym samolocie. Otóż, oni nie są znanymi politykami i dlatego ich rodziny dostaną niespełna trzynaście tysięcy!!! Zapewniam, że łatwiej jest po takiej tragedii żyć z ćwierć milionem niż z wymienionymi tysiącami. Ale dobrze, że chociaż tyle. Wiem co mówię bo taką sytuację przeżyłam. Ale cóż są w naszym kraju równi i równiejsi, smutne.
    NIe wiem w czy sa lepsi ci ktorzy zgina w zbiorowo od tych ktorzy gina pojedynczo, to jest chore. Dlaczego rodziny ofiar maja dostac jakiekolwiek pieniadze oprucz tych ktore im sie naleza z ubespieczenia czy odszkodowania od winowajcy wypadku. Czym sie rozni Kowalski ktory ginie jadac busem kilkunastoosobowym od Kowalskiego ktory jedzie swoim prywatnym autem ??? Chory kraj chore zasady!!!! Dzieci zabiera sie rodzicom ktorzy nie maja na utrzymanie i daje obcym ludzom wraz pieniedzmi, czy to jest normalne???? Gydyby ten wypadek zdarzył sie przed euro wyborami to podejrzewam ze kazde ugrupowanie by cos rzucilo w ramach kampanii wyborczej. LUDZIE!!!! za ta nie winna smierc tych ludzi wine ponosi czlowiek, i to on powinien ponosic za to odpowiedzialnosc finansowalub jego rodzina. Wspolczuje rodzinom ofiar, ale jesli np ja jadac samochodem zgine to nikt moim dzieciom nie da zlamanego grosza, bo jestem zwyklym szarym Kowalskim i zginalem sam a nie w kilka osob. To jest poje***y kraj..... !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w takiej sytuacji niech nasze bardzo bogate państwo płaci odszkodowania każdej rodzinie, której bliska osoba zginęła w wypadku...ludzie ogarnijcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuję rodzinom tych ofiar. Jednocześnie w takich sytuacjach zastanawiam się w czym są ci zabici gorsi od tych w wiadomym samolocie. Otóż, oni nie są znanymi politykami i dlatego ich rodziny dostaną niespełna trzynaście tysięcy!!! Zapewniam, że łatwiej jest po takiej tragedii żyć z ćwierć milionem niż z wymienionymi tysiącami. Ale dobrze, że chociaż tyle. Wiem co mówię bo taką sytuację przeżyłam. Ale cóż są w naszym kraju równi i równiejsi, smutne.
  Kobieto co ty pier***isz !!!??? Może jeszcze zapewnij że jak dostaną pół miliona to zapomną że stracili kogoś z rodziny.!!! ku*** zryty kraj, zryte ludzie, wszędzie tylko kasy chcą. Niby za co maja dostać te pieniądze, za to że znaleźli się w złym czasie i w złym miejscu ???? Każdy jest w jakiś sposób ubezpieczony i tyle powinien dostać na ile płaci składek a o resztę niech domagają się od sprawcy wypadku lub jego rodziny !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za nowa moda, żeby dostawać pieniadze za wypadek. Jak by zginęła jedna osoba, rodzina nic by nie otrzymała. Jak ginąć to w grupowo, porąbany kraj! To samo z powodzianami, nie ubezpieczyli się a teraz płaczą, że nie mają za co wyremontować. To jest chore 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za nowa moda, żeby dostawać pieniadze za wypadek. Jak by zginęła jedna osoba, rodzina nic by nie otrzymała. Jak ginąć to w grupowo, porąbany kraj! To samo z powodzianami, nie ubezpieczyli się a teraz płaczą, że nie mają za co wyremontować. To jest chore 
  Dac wszystkim albo nikomu co to za podzialy ???? Daczego ktos kto zgina pojedynczo ma nie dostac nic a ci co zgineli w grupie maja miec jakies pieniadze??? Chore zasady, chory kraj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żyje 7 ofiara wypadku-19-latek. Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...