Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super informacja, zamiast skupić się na przyczynach i skutkach, autor opisał zdjęcie: "rower powyginany, szyba rozbita". Żenujący poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja ściga rowerzystów jeżdżących po chodnikach "za niemanie" nie widząc prawdziwej przyczyny problemu? Przed chwilą wyjeżdżająca z Grabskiego w Chemiczną wymusiła na mnie tak że tylko dzięki swojemu refleksowi (i sprawnemu rowerowi) nie jestem w szpitalu Standardem jest "spychanie" przez kierowców na krawężnik- podjeżdżają tak blisko aż skapitulujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebisty tekst , (...)Ruch jest utrudniony, tworzą się korki w stronę miasta.(...) . To Okopowa albo Narutowicza jest na prowincji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiniek napisał:
policja ściga rowerzystów jeżdżących po chodnikach "za niemanie" nie widząc prawdziwej przyczyny problemu? Przed chwilą wyjeżdżająca z Grabskiego w Chemiczną wymusiła na mnie tak że tylko dzięki swojemu refleksowi (i sprawnemu rowerowi) nie jestem w szpitalu Standardem jest "spychanie" przez kierowców na krawężnik- podjeżdżają tak blisko aż skapitulujesz.
kinek a ty mi powiedz jeszcze gdzie jest skrzyzowanie tych ulic? bo jak mieszkam tutaj 20 lat, takiego skrzyzowania nie było a sytuacja ogólna jest złe- i jedni i drufzy nie uważają, tylko jesli jade na rowerze to jestem bardziej ostrożna i nie korzystam z deb***nego przepisu mówiącego ze na ściezce rowerowej która przecina ulice mam pierszenstwo . stostuje zasade ograniczonego zaufania do kierowców i 100 razy sie rozejrze zanim np. wprowadze rower na przejscie nawet jak mam zielone polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...