Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co z borsukiem ? żyje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borsuk przeżył zderzenie? Trafił na leczenie komórkami macierzystymi do Centrum Małych Zwierząt na Stefczyka???!!! Jesteśmy bardzo ciekawi co z borsukiem, bardzo martwimy się o niego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żyje, ale jego mózg idzie na przeszczep dla was;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak borsuki chodzą bez odblasków w nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw się z nim zderzyła, później próbowała go jeszcze ominąć? A może to był pancerny borsuk? Wyłonił się z gęstej mgły, był nafaszerowany magnesem, bo wcześniej się go nażarł, zrobił swoje i uszedł w nieznane czerwony zakrwawiony. Ja bym to zbadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijta mordy chamy je***e. Co kogo obchodzi borsuk jak są ofiary w ludziach.Powagi trochę .Dziś w pobliżu Łomży 5 osób zabitych bo też jakieś gówno wyskoczyło na szosę. deb***e zamknijta mordy bo zrobie z wami porzadek i to w trymiga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boruk nie doznał poważnych urazów fizycznych, jednak gorzej z jego psychiką - tekst wyraźnie informuje że kierowca i 2 pasażerów z obrażeniami trafili do szpitala. Obrazili się na borsuczka biednego ;((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o kontakt osoby poszkodowane byc moze bede mnogla pomoc w kwestii finansowej 791-31-32-33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paulina napisał:
prosze o kontakt osoby poszkodowane byc moze bede mnogla pomoc w kwestii finansowej 791-31-32-33
taa ściągnie pieniądze z OC borsuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę? PANI PRZEDSZKOLANKA: Żeby przejść na druga stronę. PLATON: Dla ważniejszego dobra. ARYSTOTELES: Taka jest natura borsuków, ze przekraczają ulice. KAROL MARX: To było historycznie nie do uniknięcia. TIMOTHY LEARY: Ponieważ to była jedyna wycieczka, na która chciał zezwolić Borsukowi rząd. SADDAM HUSSAJN: To był nie sprowokowany akt rebelii i mamy prawo, zrzucić 50 ton gazu nerwowego na tego Borsuka. RONALD REAGAN: Zapomniałem. KAPITAN JAMES T. KIRK: Żeby pójść tam, gdzie jeszcze nigdy żaden Borsuk nie był. HIPPOKRATES: Wegen eines Uberschusses an Tragheit in ihrer Bauchspeicheldruse. MARTIN LUTHER KING, JR.: Widzę Świat, w którym wszystkie Borsuki są wolne i mogą przekraczać ulice, nie będąc pytanymi o motywy. MOJZESZ: I Bóg zstąpił z niebios, i Bóg przemówił do Borsuka: "Masz przekroczyć ulicę!". I Borsuk przekroczył ulicę. FOX MULDER: Zobaczyliście na własne oczy, że Borsuk przekroczył ulicę. Ile Borsuków przekraczających ulicę musicie jeszcze zobaczyć, zanim w to uwierzycie? RICHARD M. NIXON: Borsuk nie przekroczył ulicy. Powtarzam, Borsuk NIE przekroczył ulicy. MACHIAVELLI: Decydujące jest to, że Borsuk przekroczył ulicę. Kogo interesują powody? Przekroczenie ulicy usprawiedliwia wszelkie motywy. JERRY SEINFELD: Dlaczego ktoś przekracza ulice? Mam na myśli, dlaczego nikomu nie przyjdzie na myśl zapytać: "Co do diabla ten Borsuk w ogóle tam robił?" FREUD: Fakt, że się w ogóle ta sprawą interesujecie, że Borsuk przekroczył ulicę, ujawnia waszą seksualną niepewność. OLIVER STONE: Pytaniem nie jest "Dlaczego Borsuk przekroczył ulicę", tylko "Kto przekroczył ulicę w tym samym momencie, kogo przeoczyliśmy w naszej nienawiści, podczas gdy obserwowaliśmy Borsuka" DARWIN: Borsuki zostały w dłuższym okresie przez naturę tak wybrane, że teraz są genetycznie do tego uwarunkowane, aby przekraczać ulice. EINSTEIN: Czy to Borsuk przekroczył ulicę, czy też to ulica się przesunęła pod Borsukiem, zależy od waszego punktu odniesienia. BUDDA: Tym pytaniem ujawniasz twoją własną borsuczą naturę. ERNEST HEMIGWAY: Aby umrzeć w deszczu. COLONEL SANDERS: Przeoczyłem jakiegoś? CLINTON: W żadnym momencie nie byłem z tym Borsukiem sam na sam. ADOLF HITLER: Aryjskich Borsuków nie powstrzymają drogi wytyczone na mapie świata przez judejską plutokrację. ERNESTO CHE GUEVARA: Borsuk jest jak rower - kiedy nie jedzie to się przewraca. BOGUSLAW LINDA: Bo to zły Borsuk był. NAPOLEON BONAPARTE: Uciekł ... W miłości jest tylko jedno wyjście: ucieczka. ZARATUSTRA: W górę, wzwyż, aż póki gwiazd własnych nie ujrzy pod swymi pazurami ! STATYSTYCZNY PRZEDSTAWICIEL SPOŁECZEŃSTWA: ch*** go wie. RZECZNIK PRASOWY POLICJI: Trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia. Ze względu na dobro sprawy na obecnym etapie śledztwa nie mogę nic więcej Państwu powiedzieć. LEIBNITZ: Szuka najlepszego ze światów. Borsuk: A co to Was do cholery obchodzi ? Rabin Weiss: Chrześcijanie od wieków każą swoim Borsukom przechodzić przez ulice żeby pognębić nas, Żydów. W. Jaruzelski: Niestety, stan zdrowia nie pozwala mi zeznawać w tej sprawie. L. Balcerowicz: Mogę z dumą powiedzieć, że jest wyłączną zasługą kierowanego przeze mnie resortu, a zwłaszcza podjętych ostatnio kroków w zakresie akcyzy na paliwa, że ten Borsuk i wiele innych polskich borsuków może dziś bezpiecznie przekraczać ulice. F. Nietzsche: To była transformacja Borsuka w Nadborsuka. Marek Kaminski: Zamierzam jako pierwszy Polak powtórzyć wyczyn Borsuka. W warunkach zimowych, samotnie. R. Crusoe: Pieprzyć Borsuka, skąd się tu wzięła droga ?! A. Słomka: Borsuk, Borsuk... Co my mamy na tego Borsuka ? B. Zdrojewski: Dlatego, że była to jedyna nierozkopana ulica w mieście. AGNOSTYK : Nie wiem dlaczego Borsuk przeszedł przez jezdnię. Brak mi przesłanek, aby wybrać którąkolwiek z możliwości. Jeżeli prosicie mnie o to, abym wczuł się w sytuację Borsuka i spróbował wyobrazić sobie, jakie motywy by mną powodowały, mogę tylko odpowiedzieć, że każda moja próba wczucia się w Borsuka zakończyłaby się automatycznym niepowodzeniem, gdyż znów brak mi jakichkolwiek doświadczeń z życia Borsuka, na których bazując mógłbym dokonać odpowiednich ekstrapolacji. A czy Borsuk sam wiedział, dlaczego przechodzi przez jezdnię? A jeżeli on sam nie wiedział, czy wtedy nasze pytanie o sens przejścia miałoby jakiś sens ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne! I prawdziwe, zwłaszcza to ,że jedynym przytomnym był Richard Nixon. Przecież borsuk usiłował przekroczyc ulicę, ale mu sie nie udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...