Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Histeryczka. Ja kiedyś zapłaciłam karta w aptece, zdjęło mi pieniądze z konta, po czym po kilku dniach pieniądze do mnie wróciły a potem znowu zeszły. Wielkie mi co... Żeby z takimi bzdetami od razu pisać do gazety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ja mam powiedzieć jak wypłaciłam 1000 zł na opłaty, z konta pobrało dwa razy czyli wypłata poszła w piz***, dziecko na utrzymaniu a do następnej wypłaty miesiąc? BOŚ Bank mi takie atrakcje zafundował a potem kazali się odwoływać, pisać pisma do centrali o oddani ekasy, w sumie po 3 miesiącach oddali ale z wielką łaską. A jak sobie radzić z zerem w kieszeni to już nikogo nie obchodziło ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boże ten artykuł to mistrzostwo. Dodajcie jeszcze tagi Pilne, Prosto z Polski, Hot News. Mam też nowe pomysły na serie artykułów tego typu "Zatankował 20 litrów w centrum, z konta zniknęło mu dwa razy więcej niż 5 lat temu" "Przelewy międzybankowe dochodzą z opóźnieniem, czy to znaczy, że ktoś mi się włamał na konto?"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.  Kiedy wrócimy do polszczyzny i klient będzie podejmowal pien iadze, a kasjer je wyplacal? Czy do tego potrzebna bedzie nowa wojna? 2. Już Gomułka mówil: "z pustego i Salamon nie naleje".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------------ZDEJMIJCIE  SONDE  PREZYDENTA  ZUKA  BO  TO  FAŁSZ   I   DEZINFORMACJA !!!---------- Takie  dezinformacje  są  bezprawne  i  karane  prawem !.  Zbierane  są  podpisy  o  Referendum   na  zmiane  Prezydenta Zuka (PO) a  Wy  publikujecie  sprefabrykowaną  nieprawdziwą  sondę !.WSTYD !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie taką samą sytuacje miałem w sobotę, dwa razy zostały pobrane pieniądze wypłacone z bankomatu oraz płatność kartą w leklerku. Pani z infolinii deutsche banku powiedziała, że to błąd systemu i że oni wiedzą o takich sprawach. Jednak bez zgłoszenia tego faktu sami pieniędzy nie oddadzą - czyli ich błąd, lub działanie celowe i samemu trzeba to zgłaszać bo jak nie tracimy kasę. Zastanawiam się ile takich sytuacji miało miejsce wcześniej tylko ich nie zauważyłem.  
  Nasza czytelniczka może być spokojna. Jeszcze we wtorek zdjęto blokadę. Ale co by było, gdyby nie zauważyła błędu? Czy mogłaby stracić pieniądze? Bank zapewnia, że nie.  
Mi pani która wydała dyspozycje zwrotu środków powiedziała że gdybym tego nie zgłosił bank nic by z tym nie zrobił.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie mbank zablokował konto na kilka miesięcy .Zbieżność nazwisk .M linia pożeracz pieniędzy informacji zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osób miało tego typu problem, pisali otym na http://bankowe-konta.info ale od tego są właśnie reklamacje w banku.
Ostatnio edytowany 16 czerwca 2015 r. o 12:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powrót do przeszłości i 17 03 2016 eronet robi to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...