Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
" W planach jest także budowa ścieżki rowerowej przy ul. Żeglarskiej i ul. Janowskiej. "   Czy to znaczy, że wreszcie będzie można objechać ścieżką rowerową Zalew Zemborzycki dookoła ? Bo końca tej budowy nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WItam, witam - pomysł extra!!! Jednak niech ktoś mi wytłumaczy: jeśli podjadę rowerkiem do "stacji dokującej" będę chciał oddać wypożyczony rower i okaże się, że nie m wolnego miejsca, aby zdać rower? Mam szukać najbliżesz stacji? mam zapiąć rower do słupka i płacic za kolejne godziny wypożyczenia? czy wrócić do punku wyjścia? a jeżeli i tam juz nie będzie wolnego miejsca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WItam, witam - pomysł extra!!! Jednak niech ktoś mi wytłumaczy: jeśli podjadę rowerkiem do "stacji dokującej" będę chciał oddać wypożyczony rower i okaże się, że nie m wolnego miejsca, aby zdać rower? Mam szukać najbliżesz stacji? mam zapiąć rower do słupka i płacic za kolejne godziny wypożyczenia? czy wrócić do punku wyjścia? a jeżeli i tam juz nie będzie wolnego miejsca?
Co za polactwo-jeszcze nie ma śrubki od roweru a już jęczą.Jak powstanie cały system to przeczytasz regulamin i sie dowiesz a na razie przestań zrzędzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WItam, witam - pomysł extra!!! Jednak niech ktoś mi wytłumaczy: jeśli podjadę rowerkiem do "stacji dokującej" będę chciał oddać wypożyczony rower i okaże się, że nie m wolnego miejsca, aby zdać rower? Mam szukać najbliżesz stacji? mam zapiąć rower do słupka i płacic za kolejne godziny wypożyczenia? czy wrócić do punku wyjścia? a jeżeli i tam juz nie będzie wolnego miejsca?
Jeżeli zabraknie miejsca, to przypinasz rower do słupka lub do innego roweru zamkiem szyfrowym i zwracasz rower poprzez terminal. Po zwrocie czas wypożyczenia się zatrzymuje, więc nie będziesz ponosił żadnych dodatkowych opłat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zalew można objechać już od dawna. Co prawda ścieżka wytyczona jest również lasem, ale jest tam jak najbardziej przejezdnie. Wydaje mi się, że jest nawet przyjemniej niż na kostce ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super w 20 min dojadę i na uczelnie i do pracy. I nie muszę się martwić czy mi mojego cacka żule albo gimbaza nie rypną. Druga sprawa na dłuższej trasie można zrobić przesiadki i praktycznie jeździć za frytki. A kiedy pojadę np. na zajęcia rowerem i zacznie padać deszcz to moge wrócic autobusem i odwrotnie. Podejrzewam, że najwięcej żali mają te osoby co lubią dobrze zjeść i wozić szanowne cztery litery autem. Komu nie pasuje niech nie korzysta w czym macie problem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycja trafiona w 100% - miasto akademickie podejrzewam, że będzie bardzo duże zainteresowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W warszawie wygląda to tak że jeśli niema wolnego miejsca to przypinasz go do innego roweru a następnie logujesz się do systemu i zwracasz rower wpisując jego numer :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowery to dopiero połowa sukcesu. Ważna jest cała infrastruktura - drogi dla rowerów, pasy, dobre oznakowanie. Ma być 30km nowych udogodnień dla dwóch kółek, ale na mieście jeszcze ani śladu robót. Nie chcę krakać, ale wyczuwam tutaj wtopę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...