Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyświetlacz na przystanku prawdę ci powie? Niekoniecznie

Utworzony przez Janson, 27 lipca 2012 r. o 09:53 Powrót do artykułu
Ale zdaniem ZTM testowany system pracuje dobrze.
To miało być dla ludzi udogodnienie a nie wiadomo co właściwie taki wyświetlacz pokazuje. W obecnej formie to sprzeniewierzenie publicznych pieniędzy. Ale trzeba mówić że jest dobrze żeby premię otrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Np. w Kielcach takie wyświetlacze pojawiły się już dawno. Stanowią prawdziwe udogodnienie dla ludzi, bo nie pokazują rozkładu jazdy, ale są informacją. Na wyświetlaczy pokazuje się godina następnego kursu danej linii oraz czas, jaki pozostał do odjazdu autobusu. To jest udogodnienie. A w Lublinie na wyświetlaczu tylko rozkład jazdy. No cóż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czego Wy się właściwie czepiacie ?! Na wyświetlaczu macie jasno napisane: W FAZIE TESTU Gdzie i kiedy mają to sprawdzić żeby działało ? Porozstawiać na zajezdniach i jeździć w kółko ? Dla takiej inwestycji trzeba czasu. Narazie zamontowali sprzęt, przetestują, wyregulują i będzie działać. Ciekawe czy w Kielcach, Wawie czy innych miastach od razu było cacy ? Cierpliwości.... Nie szukajcie sensacji... Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne, zamiast więcej autobusów podwójnych kupić lub częściej na weekendzie kursów było to lepiej kupić tablice. Wiadomo przetak musiał być ktoś musiał wygrać itp., premia tez będzie. Tak samo jak super pomysł był na przycisk wsiadania tylko ze nie które autobusy maja przycisk z lewej strony lub prawej a nie po obie strony. Jestem ciekawy jak będzie działać tablice jak będzie -30C w zimę ile kosztuje serwis i prąd przecież tablica świeci się potrzebne jest napięcie no chyba ze to na baterie słoneczne. Mam nadzieje ze to na każdym przystanku ma być taka tablica i nawet na peryferiach jeżeli nie to nie sprawiedliwe bo znowu podział lepszych dzielnic i gorszych. Ciekawe która pierwsza tablica będzie rozbita?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krakowie w centrum tez sa wyświetlacze i działają prawidłowo.Może trzeba trochę poczekać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak strata kasy zamiast podnięć pensje pracownikom to w wyswietlacz inwestuja część kasy a reszta dla prezesów i reszty chołoty z biura...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napewno nie kupili ich z wlasnej kiesy tak tylko z jakichs doplat unijnych ktore byly przeznaczone na ten cel a nie autobusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
I tak strata kasy zamiast podnięć pensje pracownikom to w wyswietlacz inwestuja część kasy a reszta dla prezesów i reszty chołoty z biura...........
ale ty głupi jesteś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mirek napisał:
Śmieszne, zamiast więcej autobusów podwójnych kupić lub częściej na weekendzie kursów było to lepiej kupić tablice. Wiadomo przetak musiał być ktoś musiał wygrać itp., premia tez będzie. Tak samo jak super pomysł był na przycisk wsiadania tylko ze nie które autobusy maja przycisk z lewej strony lub prawej a nie po obie strony. Jestem ciekawy jak będzie działać tablice jak będzie -30C w zimę ile kosztuje serwis i prąd przecież tablica świeci się potrzebne jest napięcie no chyba ze to na baterie słoneczne. Mam nadzieje ze to na każdym przystanku ma być taka tablica i nawet na peryferiach jeżeli nie to nie sprawiedliwe bo znowu podział lepszych dzielnic i gorszych. Ciekawe która pierwsza tablica będzie rozbita?
Ty też jestes głupi... W tym mieście normalnie nie będzie jak mieszkają tu ludzie, któym się nic nie podoba i nic nie robią aby w jakiś sposób to poprawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bunia napisał:
Np. w Kielcach takie wyświetlacze pojawiły się już dawno. Stanowią prawdziwe udogodnienie dla ludzi, bo nie pokazują rozkładu jazdy, ale są informacją. Na wyświetlaczy pokazuje się godina następnego kursu danej linii oraz czas, jaki pozostał do odjazdu autobusu. To jest udogodnienie. A w Lublinie na wyświetlaczu tylko rozkład jazdy. No cóż...
Tak, masz rację. W Kielcach wyświatlacze dzałąją świetnie :-) Mam nadzieję, że w Lublinie też tak kiedyś będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
Tak, masz rację. W Kielcach wyświatlacze dzałąją świetnie :-) Mam nadzieję, że w Lublinie też tak kiedyś będzie.
a ja mam nadzieję, że kiedyś w lublinie będzie praca ... jeżdżę samochodem, więc liczniki mpk mi się nei przydają ... a zatankować za coś trzeba, tata wiecznie nie będzie mi tankować mojej własnej M5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufff... wyświetlacze no to super. Nasz (a w sumie to nie mój) Żuczek podnieca się przedłużeniem Solidarności - Rzeszów za podobną kasę robi sobie syganlizację świetlną http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120726/RZESZOW/120729711 Ale dla Lublina i Żuka sufitem jest to co dla Rzeszowa podłogą... Smutne to .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może lepiej jakby te tablice wysiwetlały jeszcze odległość od przystanku, np. autobus jest 2 przystanki od tego, przyjedzie za 15 minut. Wtedy w korkach czas by się mógł wydłużać, ale odległość tylko zmniejszać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, problemy wieku dziecięcego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widziałem na wyświetlaczach jest wyraźnie napisane SYSTEM W FAZIE TESTÓW!!!!!!!!! więc trzeba jeszcze poczekać zanim wszystko się dotrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...