Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Opamiętajcie się! A co jak ktoś wywlókł śmieci ze śmietnika? Zostawcie sprawe SM. Jeżeli ustalą jak śmieci znalazły się na trawniku to dopiero piszcie takie szczegóły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA!!! ALARM!!! ktoś wyrzucił śmiecie na trawnik, mam nadziję, że zostanie sciagnięty najlepszy odział policyjnych wywiadowców wspomagany odziałem AT i wyjaśnią tą bulwerującą dla całego miasta ( województwa) sprawę.... Naprawde w Lublinie się nic nie dzieje, że się pisze o takich pierdołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiadomo, że te śmieci na pewno nie były wyrzucone do kontenera w worku, a stamtąd nie wyciągnął ich np. ktoś bezdomny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że to raczej ktoś wyciągnął worek ze śmietnika, porozrywał i zostawił. Może bezdomny, może jakiś pies. Ale oczywiście to sprawa na miarę dziennika, a teraz niech Lublin zlinczuje panią Grażynę. Dziwię się, że dziennik pisze o czymś takim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny autorze tego newsa weź pod uwagę, że oskarżasz kogoś, kto prawdopodobnie padł ofiarą głupiego żartu lub złośliwego sąsiada. Przecież nawet mało rozgarnięty człowiek nie wyrzuci w taki sposób śmieci z podanymi jak na tacy swoimi danymi. Jeżeli ja zakradnę się do śmietnika Dziennika, wyciągnę worek śmieci i zawartosć rozsypię na trawie, zrobię zdjęcia i prześlę do was, to czy przyznacie się publicznie że jesteście brudasami?. Wątpię, nastąpi cała seria artykułów jak to jesteście wrabiani i jeszcze powiadomicie odpowiednie organa, że popełniono przestępstwo. No i na koniec, chcecie 19,90 przy takim poziomie dziennikarstwa?. To chyba żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się i nie wyrzucajcie śmieci do śmietników, bo znowu jakaś menda wywlecze je na trawnik i będzie na Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na trawniku leżała gazeta Dziennik Wschodni, czyżby redaktor nie trafił do kosza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie usprawiedliwiajcie się nawzajem. Biedni czy bogaci wyrzucają śmieci w rowach. Mieszkam na Węglinie gdzie większość ludzi jest zamożnych, a podjeżdżają swymi wypasionymi brykami (często z dziećmi siedzącymi na tylnym siedzeniu) i wyrzucają aby zaoszczędzić parę złotych, a przy okazji uczą dzieci jak należy postępować. Żenada! A myślę, że ta Pani może być tak mało ogarnięta i wyrzucić śmieci z rachunkami, bo tak naprawdę to co jej za to grozi? zaraz będzie informacja, że to jest niska szkodliwość społeczna i się sprawa rozmydli... trzeba nakładać takie kary aby dla ludzi miesięczny koszt wywozu śmieci ok 140 zł, był korzystniejszy niż płacenie kary np 2000 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
calineczka napisał:
ludzie nie usprawiedliwiajcie się nawzajem. Biedni czy bogaci wyrzucają śmieci w rowach. Mieszkam na Węglinie gdzie większość ludzi jest zamożnych, a podjeżdżają swymi wypasionymi brykami (często z dziećmi siedzącymi na tylnym siedzeniu) i wyrzucają aby zaoszczędzić parę złotych, a przy okazji uczą dzieci jak należy postępować. Żenada! A myślę, że ta Pani może być tak mało ogarnięta i wyrzucić śmieci z rachunkami, bo tak naprawdę to co jej za to grozi? zaraz będzie informacja, że to jest niska szkodliwość społeczna i się sprawa rozmydli... trzeba nakładać takie kary aby dla ludzi miesięczny koszt wywozu śmieci ok 140 zł, był korzystniejszy niż płacenie kary np 2000 zł.
To znajdź w tych śmieciach na Węglinie dane osobowe i prześlij do Dziennika. Wątpię czy coś znajdziesz. Jeżeli twoje śmieci ktoś rozsypie na trawniku to zapłacisz karę jaką proponujesz, raczej nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@corr u mnie na osiedlu ludziom nie chce się otwierać śmietnika kluczem, więc zostawiają pod drzwiami. ostatnio na górze śmieci mozna było zobaczyć rachunek za telefon z danymi jakiejś babki, więc nie mów mi, że nikt by takich danych na wierzchu nie zostawił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnik się nudzi, a możę mu żona nie daje, że się zajmuje takimi pierdołami? A może jest tak mało inteligentny, że nie przyszło mu do głowy, że taki worek to mógł tam zawlec pies, złośliwy sąsiad, pijak/złodziej (bo każdy pijak to złodziej)? Dowalić bliźniemu to takie polskie i katolickie, ukarać za wszelką cenę, odreagować własne frustracje w imię domniemanego porządku publicznego. Już widzę jaki Czytelnik był dumny, że wyrwał chwasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...