Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aborcja jest morderstwem na młodym człowieku, lemingi. Czy wam się to lewaki podoba, czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba logiczne że na lekcjach religii potępia się aborcję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rodziców to oburza to zawsze mogą wypisać dzieci z religii bo chyba omyłkowo je zapisali. Dyrektor niepotrzebnie przeprasza bo nie ma za co, neutralność wyznaniowa i polityczna została zachowana wszak obrona życia to ani polityka ani wyznanie. Ja mam 40 lat i mnie to nie oburza bo w szkole podstawowej oraz średniej oglądaliśmy "Niemy krzyk" i nikt nie zemdlał, nie rozpłakał sie, nie zwymiotował ani nie poskarżył się mamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczestnictwo we wszystkich konkursach przedmiotowych jest nagradzane oceną celującą. Obłuda i niewiedza osób wysyłających dzieci na zajęcie z religii i płaczące nad tym jaka jest wykładnia katolicka w sprawie "aborcji" jest żenująca. Przecież są zajęcia z etyki. W szkole moich dzieci wiele uczniów uczęszcza na te zajęcia i nikt nie robi problemów. Nie mówiąc o dzieciach prawosławnych i jehowitach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojeb.ny kraj !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamusia, pewnie działaczka s-razem robi ferment żeby zaistnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Uczestnictwo we wszystkich konkursach przedmiotowych jest nagradzane oceną celującą. Obłuda i niewiedza osób wysyłających dzieci na zajęcie z religii i płaczące nad tym jaka jest wykładnia katolicka w sprawie "aborcji" jest żenująca. Przecież są zajęcia z etyki. W szkole moich dzieci wiele uczniów uczęszcza na te zajęcia i nikt nie robi problemów. Nie mówiąc o dzieciach prawosławnych i jehowitach.
 Sukcesy w konkursach przedmiotowych są nagradzane oceną celującą. Jeśli zorganizowanoby konkurs wiedzy dotyczącej religii to byłoby OK, ale udział w akcjach antyaborcyjnych i kuszenie wymierną korzyścią jest szczytem faryzejstwa. A najsmutniejsze jest to, że się zreprodukowałaś/eś i przekazujesz takie chore poglądy swoim dzieciom. Nie ma to nic wspólnego z wartościami chrześcijańskimi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a po jaką cholerę wysyłają prawidłowo rozwijające się dzieci na te "nauki"? Pragną doprowadzić własne pociechy do stanu nabytego deficytu intelektualnego? Krótka wycieczka pod kościół w któraś niedzielę podziała otrzeźwiająco. Wystarczy popatrzyć na twarze wszystkich wychodzących (lub wchodzących) w te zakamarki obłudy i hipokryzji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która to szkoła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu komedia. To chyba normalne, że na lekcji religii będą prezentowane takie, a nie inne poglądy. No i chyba na każdym przedmiocie za osiągnięcia w konkurach otrzymuje się wyższe oceny, dlaczego więc na religii ma być inaczej? Co do indoktrynacji powiem tyle: Czy mówienie na historii, że Kościuszko był bohaterem, a na polskim, że Mickiewicz był wielkim poetą też jest indoktrynacją, ponieważ ktoś może mieć na to inny pogląd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy konkursy z nowej religii czyli EUro-komunizmu i nagrody w nich też są tak potępiane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ pani od chemii świetny popis nowoczesności i tolerancji, brawo , a teraz wtórna analfabetko weź sobie Konstytucję RP i przeczytaj ze zrozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tzw:formatowanie społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że jeśli taki pogląd jest prezentowany na biologii, to nikt nie ma nic przeciwko Przecież każdy podręcznik podaje, że człowiek staje się człowiekiem w momencie zapłodnienia Stąd wniosek: aborcja=zabicie człowieka=morderstwo I gdzie wtedy jesteście, lewacy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi nie podobają się liczby ujemne na matematyce. Zawsze mnie wpędzały w depresję. Ach, te zatroskane mamusie. Skoro nie pasuje jej piętnowanie aborcji przez Kościół, to może się z niego wypisać. W Zeusa nie wierzy, w Thora też nir, to i brak kontaktu z Bogiem (Jahwe), też jakoś przeżyje. Mnie religia niczego pożytecznego nie nauczyła. Może dlatego, że kapłani też się nie trzymali zasad swej wiary. Czas najwyższy przerwać to błędne koło i wypisać dzieci z religii. I będzie po sprawie. Chociaż pewnie ta sama osoba prowadzi zajęcia z religii i etyki. Ot, taka polska rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ten głupi i debilny krzyk! Konkurs był z religii nauczanej prze Kościół rzymskokatolicki i odpowiedzi muszą być zgodne z nauką Kościoła. Toż to logiczne. Z lekcji religii dla muzułmanów byłyby takie same odpowiedzi, podobnie wielu innych religii i związków wyznaniowych. Po drugie część niewierzących też nie uznaje aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dziwne, że jeśli taki pogląd jest prezentowany na biologii, to nikt nie ma nic przeciwko Przecież każdy podręcznik podaje, że człowiek staje się człowiekiem w momencie zapłodnienia Stąd wniosek: aborcja=zabicie człowieka=morderstwo I gdzie wtedy jesteście, lewacy?
Zygota to nie człowiek. Czytaj swój podręcznik do biologii ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Moja córka dowiedziała się o konkursie na lekcji religii. Zaproponowano tam, by uczniowie namalowali pracę potępiającą aborcję lub eutanazję. Kuszono ich nagrodami pieniężnymi w wysokości nawet 1500 zł oraz wyższą oceną z religii – denerwuje się mama gimnazjalistki w Lublina. – Jestem tym oburzona, bo dzieci w tym wieku nie powinny być w ten sposób agitowane. Uważam to za próbę przekupstwa. W zamian za pieniądze i stopnie chce się ich przekonać do określonych poglądów." Jeśli pokazywanie morderstwa nazywane jest agitacją i przekupstwem, to coś się komuś popierd_liło. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Moja córka dowiedziała się o konkursie na lekcji religii. Zaproponowano tam, by uczniowie namalowali pracę potępiającą aborcję lub eutanazję. Kuszono ich nagrodami pieniężnymi w wysokości nawet 1500 zł oraz wyższą oceną z religii – denerwuje się mama gimnazjalistki w Lublina. – Jestem tym oburzona, bo dzieci w tym wieku nie powinny być w ten sposób agitowane. Uważam to za próbę przekupstwa. W zamian za pieniądze i stopnie chce się ich przekonać do określonych poglądów." Jeśli pokazywanie morderstwa nazywane jest agitacją i przekupstwem, to coś się komuś popierd_liło. Tyle.
Chyba szanownemu komentującemu coś się pokiełbasiło: efektem nauki religii powinno być przekonanie, że aborcja i eutanazja są nieakceptowane przez kościół. A namawianie do potępiania takich działań za wymierne korzyści jest kupczeniem wartościami. A to jest niegodne katolika. Tyle. Jeśli nie zrozumiałeś to idź do takiej specjalnej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryci... Skoro matka zgodziła się, żeby jej dziecko uczęszczało na lekcję religii, to znaczy - WYCHOWUJE DZIECKO W WIERZE KATOLICKIEJ - CZYLI NIE ZABIJAJ !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...