Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wzloty i upadki Mariusza Szmita

Utworzony przez Zoo, 17 listopada 2012 r. o 09:36 Powrót do artykułu
Szkoda fachowca miałem okazje pracować z człowiekiem jak był dyrektorem marketingu w browarze, jedyny minus to stawianie ciagle na tych samych ludzi którzy słabo wypadli w browarze i tak samo w mosirze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna "zasługa" pana Szmita to płatny parking przed Globusem. Ponieważ opłaty za parking były wysokie, a przez to mało chętnych do parkowania to... niedawno podniesiono ceny!!! hahaha! super posunięcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrezygnował bo miał być zwolniony, więc uprzedził ruch, a od dłuższego czasu na to stanowisko szykowany jest Marcinek z Wodociągów, kiedyś SLD dziś kojarzony z PO.Wyszło mu to na zdrowie bo i brat załapał się do pracy w Bogdance załatwionej przez Prezia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że działalność MOSiRu w ostatnich latach nie była zła, pewnie można było parę rzeczy zrobić lepiej lub szybciej ale coś w miarę sensownego się działo. Trudno mi oceniać samego prezesa bo go nie znam ale myślę że musiał mieć w tym duży udział. Więc jeśli to Pana zasługa to dziękuję za: Słoneczne Wrotków, Stok narciarski. Lodowisko zostało zorganizowane chyba z optymalnym kompromisem. Szkoda że nie udało się zorganizować basenu ze strefą rekreacyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośka napisał:
kolejna "zasługa" pana Szmita to płatny parking przed Globusem. Ponieważ opłaty za parking były wysokie, a przez to mało chętnych do parkowania to... niedawno podniesiono ceny!!! hahaha! super posunięcie!
Jeśli 1 zł za godzinę to dla ciebie wysoka opłata, bardzo współczuję. Polska to nie jest kraj dla ciebie. Na takiej Białorusi np., nadal jest socjalizm i wszystkie parkingi bezpłatne. Na taką ironię sobie pozwoliłem. Ogólnie - idiota z ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lodowisko było już w hali na płycie betonowej, gdy ex brezes przyszedł na stołek. Piękne lodowisko na Globusie... A Pan Szmit, wspólnie z władzami miasta przeniósł je do namiotu na piach i zapadające się torfowisko... "Najnowocześniejsze w regionie" - chwyt marketingowy dla tych co się nie znają. Nawet rolby nowej nie kupili i truje powietrze w namiocie stara zabrana z Globusa. CZY TO SUKCES?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.B. napisał:
Jeśli 1 zł za godzinę to dla ciebie wysoka opłata, bardzo współczuję. Polska to nie jest kraj dla ciebie. Na takiej Białorusi np., nadal jest socjalizm i wszystkie parkingi bezpłatne. Na taką ironię sobie pozwoliłem. Ogólnie - idiota z ciebie.
Tylko dlatego, że ktoś wyraża swoje zdanie, wyzywasz go od idiotów? To Gratuluję kultury osobistej! A tak na marginesie - wynajmowałem kiedyś lokal na Globusie - w ciągu kilku lat czynsz poszedł w górę o ok. 50%, do tego doszły opłaty za parking - wynajmujący lokale muszą płacić prawie pełną stawkę ("łaskawie" dano nam 10% zniżki). A propo parkingu - mnie na 1 zł za godzinę stać (więc nie musisz prostaku nikomu współczuć), ale jeśli sie to przemnoży przez 20 dni i 2 samochody służbowe + o wiele wyższy czynsz (i zero remontów w tym czasie) - to rachunek wychodzi prosty - zabieram interese i idę tam, gdzie mam lepsze warunki. Teraz większość lokali stoi tam pusta. Tak jak i większość miejsc parkingowych... Niech każdy czytelnik sam osądzi, czy zasługi pana Szmita są aż tak chwalebne. A fałszywych laurek i pochwalnych tekstów nie potrzeba - prawda sam się obroni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że tak późno to sie stało.Te brezentowe słoneczne baseny pochłonęły już ponad dziesięć milionów złotych,naszych podatników pieniędzy.To są pieniądze wywalone w dosłowne błoto.Przez ile dni w roku to coś jest wykorzystywane?A potem leży odłogiem i gnije sobie w najlepsze.To marnotrawstwo którym powinien zająć sie prokurator.Te pieniądze można było wykorzystać na rewitalizację samego zalewu który co roku sinicami kwitnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...