Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BRAWO POLICJA! Oby więcej tak zakończonych spraw. Niech żaden bandyta nie czuje się bezpieczny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla śledczych z wydziału, szkoda że nie zatrzymali jakiegoś gówniarza z torebeczką zielska to by było jako główny news a tak niestety tylko w ramce. A tego łajdnak do paki na dłuuuugie lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle różnych wersji pojawiło się po tej zbrodni. Nikt nie przypuszczał że po tylu latach aresztują bandytę, jak on mógł żyć z takim piętnem, dla mnie niepojęte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze i wszędzie Policja była i będzie-BRAWO,BRAWO,BRAWO-emeryt z KPP w Opolu Lubelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co mnie cieszy? Że go dopadli. Ale smuci mnie co innego. Żyje sobie taki facio z przekonaniem, że dokonał zbrodni doskonałej. Żyje 20 lat i już zapomniał, że właśnie gdyby wtedy wpadł zostałoby mu jeszcze 5 lat odsiadki. Przez te 20 lat używał sobie życia. Dmuchał panienki, albo żonę. Korzystał z demokracji która tez ma 20 lat. I teraz wsadzają go jako dziadka do pierdla bo zabił 20 lat temu. i dostanie dożywocie. Czyli de facto ile? 25 lat? Skoro ma dziś 67 to przy przeciętnej zostało mu 13 lat życia za kratkami. Może 5, a może 7, a może 12, a może 20? Jedno co cieszy że nie umknął sprawiedliwości. Jak wspomniałem szkoda że te 20 lat cieszył się wolnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nikt larum nie podnosi, że przeszłość się nie liczy, że są ważniejsze rzeczy, że gospodarka, że bezrobocie itp. itd. Tak, tak, Tobie wypominam wcześniejsze wpisy i posty ze smoleńska katastrofą związane, ze śmiercią Krzysztofa Olewnika, samopowieszanych i smopodpalanych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- zobaczycie że wkrótce wyjdzie z pierdla a sąd go uniewinni i jeszcze odszkodowanie dostanie.Z tego co słyszałem to do zarzutów się nie przyznaje a to że był na miejscu zdarzenie to nie znaczy że popełnił tą zbrodnię.Podejrzewam,że będą za cienkie dowody-obym się mylił i nie był to tylko sukces medialny policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdzis£aw.f moze byc niewinny ze tam by to nie robi z niego zabujcy to wrarzliwy cz£owiek i nie zdolny do zabujstwa policja szuka winnego na si£e zeby pokaz zrobic nawet nie badajà tego dobrze aby byl jaki$ winny i tyle nawet nie wiedzà czy zabujca by£ sam czy ni dziadoskie sledctwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...