Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świdnik Pany !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kim .... ja to chyba z całą rodziną nawet wiem kto mnie wywiezie z tej nedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szary napisał:
Z kim .... ja to chyba z całą rodziną nawet wiem kto mnie wywiezie z tej nedzy.
Szarzakom mówimy stanowcze NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szary,rusz d...i przestań zaśmiecać forum,raus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTAM SIE A DO BELGII CO BEDZIE LATAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze względu na pracowników to może eindhoven??? dużo mieszkańcow naszego regionu pracuje w okolicy tego holenderskiego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryanair juz nie jest taki tani wiec nie wprowadzajcie klientów/ludzi w blad!!!!!!!!!!!!!!! nastepny redaktorzyna z Bozej łaski z KUL'u . smiechu warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLT Express
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że lotnisko rusza! bardzo dobrze! to będzie mocny kop do rozwoju naszego regionu! z początku te trasy będą trasami pracowniczymi ale może z czasem pojawią się jakieś trasy czysto turystyczne mniejsza o to, ważne że będą loty, że będzie dostęp do naszego regionu. dobrze że wraz z lotniskiem powstaje te 68 km ekspresówki, zawsze to skróci czas dojazdu z Warszawy i do Warszawy o te 30 minut! dobrze, że z PKP będzie szynobus prosto na terminal, tak że wychodząc powiedzmy na to z trolejbusu 150 na dworcu, po 15 minutach będziemy w Świdniku na lotnisku! super, że rusza budowa mostu na Wiśle a wraz z nią przebudowa dróg przechodzących przez Opole Lubelskie, Chodel i Bełżyce kto tego nie widzi, kto śmieje się z tego i narzeka ten człowiek, który nic nie osiągnął w swoim życiu, to ktoś z kogo współmałżonek się śmieje, dzieci rzucają kamieniami a sąsiedzi podrzucają psie kupy na wycieraczkę! nic nie osiągnął i nic nie osiągnie, wie o tym więc żeby ulżyć swoim cierpieniom wyznaczył sobie za cel, bruździć, pluć i jęczeć każdego dnia wszystkim dookoła. sam nie dorówna do poziomu wyższego, on woli aby wszyscy zrównali się z jego poziomem! zamiast cieszyć się, że w końcu nasz region zaczął się rozwijać, lepiej marudzić i jęczeć i mówić że nic się nie dzieje! tak najłatwiej, a i zrzucać winę za swoje niepowodzenia na barki osób trzecich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydalby sie manchester badz liverpool
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem za Einthoven.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Birmingham please!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W listopadzie poznamy szczegóły dotyczące poszczególnych linii lotnicznych. Na chwilę obecną siatka połączeń będzie ograniczona, ale w zależnosci od ruchu pasażerów trasy będą stopniowo dodawane. Pozdrawiamy, FanPage Lublin Airport https://www.facebook.com/LublinAirport www.lotniskolublin.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loty do Egiptu zależne są od ilości chętnych turystów , a nie rozkładu lotów.Nie będzie wczasowiczów w obu kierunkach, nie będzie lotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniecznie Liverpool
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyslcie tez o Birmingham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO Z WŁOCHAMI I NIEMCAMI??? Loty do Włoch i Niemiec są potrzebne. Aby tam się dostać z Lublina trzeba się męczyć podróżując godzinami do Modlina lub na lotnisko Chopina w Warszawie..Najlepiej do Mediolanu lub Rzymu...choć i Florencja lub Werona byłyby OK. Dlaczego Lublin walczy tylko o tanie linie. Dlaczego nie zawalczy o Lufthansę, jednego z największych przewoźników lotniczych na świecie. Wystarczyłby dwa loty tygodniowo do Frankfurtu lub Monachium (hub), a stamtąd już można lecieć daleko w świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze jakas Firma zaproponuje loty do Rzymu - z Lubelszczyzny jest nas tutaj bardzo duzo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zalecam przed napisaniem tekstu sprawdzić poprawność pisowni hehehehe dobre CORC?????co to takiego ja mieszkam w Co.CORK a CORC ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie pamięta o Brukseli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...