Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WSTYD nie maja szacunku a jak sie PLAZA pelna "BANANOWCOW I LAPUTITEK" zawali to moze wtedy ja zamknał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze! Dosc juz tej załoby sztucznego patosu, krokodylich łez, bombardowania złymi emocjami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...co nam hańba gdy talary mają lepszy kurs od wiary."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojsze napisał:
"...co nam hańba gdy talary mają lepszy kurs od wiary."
wiara w czarta chu.a warta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka tygodni temu Żydzi się burzyli, że władze Lublina nie upamiętniły wywózki Żydów na Majdanek, z terenu dawnych zakładów mięsnych (okolice ul Zimnej). Był program na TVN, chyba "Prosto z Polski".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Na kolanach tylko lodzik z rana "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze !!! dość tego !!!! codziennie giną ludzie w wypadkach - z powodu ich śmierci nikt narodowej żałoby nie ogłasza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moim zdaniem dobrze... jak komus z pracowników bedzie zalezalo na ogladaniu uroczystości to sie zamieni a wysylanie ludzi na sile na wolne ktore potem i tak beda musieli odpracowac albo im premie zetna za mniej godzin w miesiącu nie jest w porządku... szczeglnie ze nie wszyscy nawet jesli beda mieli wolne to nie beda siedziec wpatrzeni w szklany ekran bo tam ii tak nic nowego nie pokaza a najwazniejsze rzeczy pokaza w telexpresie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I klawo. Kto chce niech się modli, a kto chce niech się bawi. Wierzących bóg rozliczy, a ateiści żyją na własną rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pomyślałeś o dziesiatkach osob pracujacych w Plaza? Egoisci...moze jedna niedziela z zamknieta plaza was "nie zbawi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż jak widzę lubelskie "wieśniactwo" nie może wytrzymać bez miejsca lansu,a więc hurra-hurra! Thebilne malolaty i dresiarze,którzy myślą ,że dresik za 250zł jest szczytem elegancji i dobrego gustu. Żałosne to wszystko...Ale jak waszym rodzinom coś się stanie to będziecie uważać,że to największa tragedia na ziemi i oczekiwać od wszystkich współczucia...Od czasów wojny to była największa tragedia w dziejach Polski,zginęło m.in. 2-óch naszych prezydentów,całe dowództwo WP, parlamentarzyści i wielu oficjeli - ale czym,że to jest dla Was - lansiarzy i zakupocholików. No ale w sumie czego ja mogę oczekiwać od głuchego i ślepego na wszystko motłochu,synów i córek roboli i rolników,którzy zasiedlali to miasto po wojnie... Poprostu plebs bez tożsamości narodowej. ________________________________________________________________________________ _ ...jak kupisz mi loda,to Ci zrobie jeans'y...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystkim w naszej pracującej drużynie zależy na oglądaniu transmisji z pogrzebu co NIE znaczy, że: nie mamy świadomości narodowej i sprawa katastrofy jest nam obojętna nie czujemy się obywatelami tego kraju i nie rozumiemy wagi jaką mają niedzielne uroczystości zależy nam tylko i wyłącznie na pieniądzach i przepracowanych godzinach. Szczerze jesteśmy gotowi oddać część zarobku, żeby jak niemal wszyscy pracujący w handlu mieć niedzielę wolną. Niestety ani dyrekcja Plazy ani większość firm tego nie rozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No cóż jak widzę lubelskie "wieśniactwo" nie może wytrzymać bez miejsca lansu,a więc hurra-hurra! Thebilne malolaty i dresiarze,którzy myślą ,że dresik za 250zł jest szczytem elegancji i dobrego gustu. Żałosne to wszystko...Ale jak waszym rodzinom coś się stanie to będziecie uważać,że to największa tragedia na ziemi i oczekiwać od wszystkich współczucia...Od czasów wojny to była największa tragedia w dziejach Polski,zginęło m.in. 2-óch naszych prezydentów,całe dowództwo WP, parlamentarzyści i wielu oficjeli - ale czym,że to jest dla Was - lansiarzy i zakupocholików. No ale w sumie czego ja mogę oczekiwać od głuchego i ślepego na wszystko motłochu,synów i córek roboli i rolników,którzy zasiedlali to miasto po wojnie... Poprostu plebs bez tożsamości narodowej. ________________________________________________________________________________ _ ...jak kupisz mi loda,to Ci zrobie jeans'y...
Bujaj się męska prostytutko, od nikogo nie żadałem współczucia po śmierci mi osób bliskich więc wąchaj siura. Chce to mam żałobe nie chce to jej nie mam. Nie drugą niedziele żeby było wszystko zamkniete, człowieku opanuj sie. Wystarczy że w tv i radio cały czas w kółko to samo i pier***ą o czymś o czym sami dobrze nie wiedzą. Nakrecaja to gówno, dośc juz tego _____________________________________________________________ AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd i "Czarni" nie mogą stracić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkur...ia mnie jak ktoś porównuje najwyższych rangą ludzi w naszym kraju do ofiar na drogach. Wiekszość ginących na drogach to młodociani szpanerzy albo pijaki do których nic nie dociera którzy zabijają albo sami siebie albo innych kierowców, także skończcie to pierd...lenie. Każdy niech przeżywa to po swojemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JareN napisał:
Wkur...ia mnie jak ktoś porównuje najwyższych rangą ludzi w naszym kraju do ofiar na drogach. Wiekszość ginących na drogach to młodociani szpanerzy albo pijaki do których nic nie dociera którzy zabijają albo sami siebie albo innych kierowców, także skończcie to pierd...lenie. Każdy niech przeżywa to po swojemu.
Ty tępy człowieku .... co Ty piszesz? zastanów się nad sobą....i puknij się w ten głupi pusty łeb!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Bujaj się męska prostytutko, od nikogo nie żadałem współczucia po śmierci mi osób bliskich więc wąchaj siura. Chce to mam żałobe nie chce to jej nie mam. Nie drugą niedziele żeby było wszystko zamkniete, człowieku opanuj sie. Wystarczy że w tv i radio cały czas w kółko to samo i pier***ą o czymś o czym sami dobrze nie wiedzą. Nakrecaja to gówno, dośc juz tego _____________________________________________________________ AMEN
ja równiez sie z tobą zgadzam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JareN napisał:
Wkur...ia mnie jak ktoś porównuje najwyższych rangą ludzi w naszym kraju do ofiar na drogach. Wiekszość ginących na drogach to młodociani szpanerzy albo pijaki do których nic nie dociera którzy zabijają albo sami siebie albo innych kierowców, także skończcie to pierd...lenie. Każdy niech przeżywa to po swojemu.
żal czytać takie wypowiedzi!!! widać , ze zły z ciebie człowiek ...bez serca i rozumu .W obliczu Boga kazdy jest równy, bez względu na range i pochodzenie!!! takie myslenie jakim sie posługujesz jest świadczy o głupocie i braku inteligencji!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ciekaw co musi się wydarzyć aby wszystkie sklepy były zamknięte i nikt nie zastanawiałby sie nad tym czy zamykac czy może poczekać z decyzją i to jeszcze w niedziele. Ciekaw jestem jak wielu tu oburzonych bez wykształcenie lub z prywatnych pseudo uczelni 2-letnich średnich i studiów jednorocznych wypowiada sie że w d-pie ma tą żałobę itp. i że woli iść na zakupy, a sądzę raczej że tylko oglądać ładne wystawy i udawać kogoś kim się nie jest ( pewnie przed wyjściem trenują pogadanki i ruchy przed lustrem ) bo i tak z pensją po zawodówce dwa razy kiblowanej nic sobie nie kupią. Ciekaw jestem co musi się wydarzyć aby Ci ludzie pseudo obywatele RP bez tożsamości narodowej zrozumieli że są chwile że trzeba się zatrzymać na codziennym zjadaniu chleba i pomyśleć o czymś bardziej wzniosłym. Gdyby wybuchła w Polsce wojna bo np. po tym wypadku Naszego prezydenta Rosja obwieszcza że ma dla Nas swojego prezydenta i rząd i że wprowadza wojsko aby zapobiec zamieszkom to czy wtedy też każdy chciałby robić zakupy- a raczej zarabiać w Galerii na nowy dresik czy robiąc zakupy a raczej oglądać wystawy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...