Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z saksów z groszami

Utworzony przez marek, 3 czerwca 2008 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Witam Zostałem oszukany przez Joren na przeszło 7 tys w zeszłym roku od połowy października do połowy grudnia . Robiłem jako elektryk. Do tej pory nie dostałem pieniędzy za wykonaną pracę. I nie wiem co z tym dalej zrobić, ponieważ nie stać mnie na prawnika. Każdy wie jak działa nasz wymiar sprawiedliwości wiec można się z nimi sądzić parę lat bez skutku. Na to wychodzi że pracowaliśmy w czynie społecznym jak za czasów PRL-u. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM! Jestem kolejna oszukaną osobą przez Firmę JOREN Sp.zoo na czele z p. Nużyńską- Maleszyk. Wyjechalem do Francji we wrzesniu 2007r. do pracy jako elektryk na budowie. Firma zalega mi z zapłatą ok 11.000zl. Firma zwija "żagle" z miejsc gdzie prowadziła działalnosc , zmienia siedziby by uniknac wierzycieli.Niestety, bede walczyc o swoje, wszelkimi środkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego tego typu nie są piętnowane te hieny dalej bezkarnie żerują na ludziach którzy im zaufają powinno się takie sprawy nagłaśniać to może wiele osób nie wpadnie w pułapkę nieuczciwej prezeski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego tego typu nie są piętnowane te hieny dalej bezkarnie żerują na ludziach którzy im zaufają powinno się takie sprawy nagłaśniać to może wiele osób nie wpadnie w pułapkę nieuczciwej prezeski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...