Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z własnym radiem na urodziny oryginała Johna Cage’a

Utworzony przez żonno, 5 września 2011 r. o 20:54 Powrót do artykułu
~Re-do-mi2011-08-30 17:45 Przez kilka lat prałam tylko w niemieckich proszkach i niestety pare dni temu kupiłam polski proszek tej samej firmy (stwierdziłam że dam szanse polskim produktą)o zgrozo co ten proszek robi nie tylko z praniem które jest niedoprane ale i z pralką ,po praniu z resztek proszku robi się twarda kula jakby zawilgocona sól co nigdy nie zdarzyło się przy niemieckim proszku.Więc nikt mi nie wmówi że nasza chemia jest ok,Dziadostwo za kupę kasy!!!Nigdy więcej!!! I tak jest niestety ze wszystkim w naszym uroczym kraju syf i malaria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki syf i malaria?!To już wielka przesada.Do prania używam różnych proszków-polskich również i brudem nie zarosłam.Pralka sprawuje się dobrze od wielu lat,a dopiera idealnie.Może stosujesz niewłaściwe programy dla określonego materiału i stopnia jego zabrudzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM!!!!! polskawita.pl/?pwid=9e0cdc0bc45f4c469acac89f2972f2e0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...