Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za i przeciw blokom na górkach czechowskich. Padło pytanie o odkupienie terenu przez miasto

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lutego 2018 r. o 20:51 Powrót do artykułu
,,górki są jedynym zielonym zapleczem dla kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców gęsto zaludnionego czechowa, sławinka itp ... park może w ogóle nie powstać. najpierw deweloper zbuduje mieszkania i będzie starał się je sprzedać. co może potrwać dziesięciolecia " pisał w lipcu 2017 pan jan kamiński z rady kultury przestrzeni. myślę , że są one ważne dla mieszkańców całego lublina dlatego dołączyłem do ponad 2 tysięcy osób podpisując petycję ***s://***petycjeonline.com/signatures/ochrona_gorek_czechowskich_w_lublinie/start/10. jeśli drogie jest dla was życie i zdrowie wasze i waszych bliskich zróbcie to również i dołączcie do obrońców górek. dość betonowania unikatowych terenów zielonych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także myślę że Górki nie są jakimś znaczącym teren do oczyszczania powietrza. Od tego jest np las nad Zalewem Lubelskim. Po co aż tak bronić tego terenu, który jest częściowo już zniszczony, zakrzaczony. Gdzie byli obrońcy jak likwidowano podobne tereny w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 13 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...