Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za parkowanie bez biletu wezwanie do zapłaty po 3 latach. Tysiące takich spraw

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 czerwca 2016 r. o 11:18 Powrót do artykułu
Cwana pani Katarzyna żałowała dwa złote na bilet a teraz udaje oburzenie! Typowa buracka mentalność-fura za 100tys a na bilet szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to już jest przedawnione. Niech urząd idzie do sądu to przegra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej wybierajcie prezydenta z po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dalej wybierajcie prezydenta z po
tak, bo Pisi rząd rozda wszsytko za darmo. Tylko kto to sfinansuje? Zbrać wszytko jednyum, by rozdać innym, kórym sięwydaje, że wszystko się należy za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro miasto ma trzy lata, to kierowca powinien mieć kolejne trzy na uregulowanie, a wtedy byłby rok po przedawnieniu i po problemie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ten sposób mogą spisywać dowolne auta, nieważne czy jest bilet czy nie, bo po 2-3 latach nikt nie wyciągnie jakiegoś tam bilecika z automatu, by udowodnić, że jest niewinny i miał bilet. ciekawe czy one nie wyblakną po tych 2 latach jak niektóre paragony... chyba trzeba oddzielną teczkę sobie w domu założyć na przechowywanie kser wszystkich biletów z parkomatu!!! ABSURD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także otrzymałem upomnienie jakobym nie opłacił w październiku 2013r, zawsze kupuję bilet, nie chcę mieć problemów, tylko dzisiaj nie pamiętam czy ja wówczas byłem w tym miejscu, jak mam udowodnić , że nie jestem wielbładem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 lata temu bedąc na wakacjach w Andaluzji przekroczyłem limit parkowania o 2 godziny.(miałem bilet parkingowy za szybą). Kiedy wrociłem do auta za wycieraczką miałem włożoną kartę , jak się za chwilę okazało upomnienie. Z pomocą lokalnego hiszpańskiego tłumacza dowiedziałem się że moj wykupiony limit parkowania skonczył się o określonej godzinie. Procedura rozliczenia była BANALNA !!! !Opłaciłem należność za nieopłacone parkowanie plus 2 euro kosztów, wydruki z parkometru włożyłem do koperty która wypadła z automatu po naciśnięciu znajomej ikony zakleiłem to w kopertę i wrzuciłem do parkometru w otwór jak w budce na listy. PROSTE I PRZYJAZNE PRAWDA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie podoba to sprzedać balchosmroda i z buta albo autobusem. Albo nauczcie się parkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROLETARJAT niech zamknie ryja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy przekręt chorej administracji chcącej naciągać ludzi na pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wałem mi tu śmierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy wziąć czysty kawałek papieru termicznego na jakim są drukowane bilety i im pokazać. Muszą uznać to jako bilet sprzed 3 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po tym okresie to nie ma przedawnienia? Nawet milicja nie wystawia mandatów po 3 latach, olać sprawę i do sądu, niech udowodnią, że 3 lata temu stałęm bez biletu, chyba jest coś takiego jak obowiązek udowodnienia najpierw winy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja władz miasta w tym prezydenta Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk doi też chonorowych dawców krwi bo miejsc dla nich jest za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłem na uroczystości 50 lecie małżeństwa z udziałem prez. Żuka. Zaparkowałem na placu Katedralnym, wykupując bilet na 2 godziny. Uroczystość trwała 2,2h. Jak wróciłem za wycieraczką był mandat. Chciałem dokupić dodatkowy bilet ale stróż wkładający mandaty powiedział, że już nic nie da się zrobić. Odwołałem się do warszawskiej firmy prowadzacej parking, tłumacząc, iż afrontem dla prezydenta byłoby wyjscie z Trybunału, tylko po to aby wnieść dodatkową opłatę; a Duchem św. nie jestem i nie przwidziałem czasu trwania uroczystości. Nic nie pomogło. Musiałem zapłacić karę. Pewnie jej część trafiła na tacę Katedry. Jak rozwiązywać takie problemy? Kupić bilet na 10h czy wziąć zaświadczenie z UM, iż byłem chwilowym vipem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedawnienie jest po 5 latch a nie po trzech - niestety tak mówi ustawa o drogach publicznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robią tak dłużo, żeby urosły procenty od mandatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...