Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za śmieci w Lublinie będziemy płacić co miesiąc

Utworzony przez taki jeden z Choin, 27 czerwca 2013 r. o 22:38 Powrót do artykułu
Kiedy dowiem się, skąd wziąć pojemniki na odpady z domu jednorodzinnego?  W UM nie wiedzą, a 1 lipca tuż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będą ulgi da ludzi zasłużych. Jestem byłym aktywistą PZPR, członkiem ZBOWiD za utwalanie władzy ludowej, odznaczony wieloma medalami Żyję samotnie i "produkuję" znikomą ilość odpadów. Mam skromną emeryturę i opłata w takiej wysokości jest dla mnie dużym obciążeniem. Czy w takiej sytuacji mogę lczyć na ulgę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SM placiliśmy co miesiąc w czynszu, od 01.07. podwyżka ponad 100%. za 2 osoby płaciliśmy 12 zł  teraz będzie  25 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w dzielnicy domów jednorodzinnych, koszę trawę w pasie drogowym ulicy należącej do miasta(choć wcale nie muszę ale "chcem"). Gdzie mam wrzucać nie swoją trawę i chwasty które skoszę?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...