Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MENELSKA SAGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej sąsiedzi odetchną na jakiś czas. No chyba, że im to nie przeszkadzało, bo sami walili wódę całymi dniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meneli nie żal, natomiast to porażka wspaniałych pseudodziennikarz -brak informacji o zdarzeniu przez cały weekend,skoro nie wiedzą co sie dzieje w mieście a informacje czerpią telefonicznie od rzecznika policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier***e co za patologia na tych tatarach, tam mieszka plebs, bezrobotni, kibice motoru, zlodzieje. wstyd tam mieszkac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki jest sens takimi typami się zajmować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyslew napisał:
meneli nie żal, natomiast to porażka wspaniałych pseudodziennikarz -brak informacji o zdarzeniu przez cały weekend,skoro nie wiedzą co sie dzieje w mieście a informacje czerpią telefonicznie od rzecznika policji
zapewne trwaly dzialania operacyjne majace na celu ustalenie przebiegu zdarzen i ewentualnych spracow, moze dochodzili czy ktos nieobecny podczas przybycia przez policje tego nie dokonal, wiec policja gdy juz ma w miare jakies pewniaki poinformowala dopiero o tym, nie wypowiadaj sie jak nie potrafisz logiczne myslec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mówi się, ach ta dzisiejsza młodzież, jak wynika z życia codziennego, starsi nie są gorsi w imprezowaniu!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same śmieci - utylizować wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zginął CZŁOWIEK , a Wy wypisujecie takie chore teksty że plebs, bezrobotni, tatary ..... żal mi waszych dzieci, pewnie jak już będziecie starzy, chorzy i niedołężni wystawią was na śmietnik, mając taki przykład poszanowania życia drugiej osoby. Myślałem że to ja jestem prymityw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam nawet staruszki chodzą uzbrojone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,czym wy myślicie bo na pewno nie mózgami,czy myślicie że skoro pili alkohol to od razu są żulami,tacy święci jesteście nigdy nie piliście alkoholu?! Mnie tam jest żal tej kobiety,bo nawet jeśli była pod wpływem alkoholu to nikogo to nie upoważnia do morderstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciekac od ludzi pijacych b. czesto alkocholikow bo tp tragedia takich ludzi eksmitowac 10 km od centrum Lublina w pole znimi.Przebywanie z takimi ludzmi grozi smiercia lub powaznym kalectwem bilbordy powinny wisiec pijany w sztok to zagrozenie dla najblizszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie dla mnie wy jestescie gorsi od tych jak ich nazywacie alkoholikow zadno z was nie ma wspolczucia,nie wiecie co sie tam wydazylo a glupich komentarzy tu nie brakuje.ciekawy jestem co los wam w zyciu przyniesie i oby was i waszych rodzin nie dotknela taka tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konere napisał:
ja pier***e co za patologia na tych tatarach, tam mieszka plebs, bezrobotni, kibice motoru, zlodzieje. wstyd tam mieszkac.
[b] ...CO TY MOŻESZ WIEDZIEĆ O TYM KTO TAM MIESZKA ....NA KAŻDYM OSIEDLU MIESZKAJĄ RÓŻNI LUDZIE. JEDNI UCZCIWI I DOBRZY A INNI Z DUŻYMI PROBLEMAMI. WSZĘDZIE MOŻE SIĘ ZDARZYĆ PODOBNA SYTUACJA. MYŚLISZ ŻE OBOK CIEBIE COŚ PODOBNEGO SIĘ KIEDYŚ NIE ZDARZY??? NIE MOŻNA TAK OBRAŻAĆ LUDZI TYLKO DLATEGO ŻE NIE MIELI INNEGO WYJŚCIA I MIESZKAJĄ NA TEJ DZIELNICY. NIE KAŻDEGO STAĆ NA TO ŻEBY WYBUDOWAĆ SOBIE DOM W DOBREJ DZIELNICY. ALE TO NIE ZNACZY ŻE SĄ PLEBSEM!!! PRACUJĄ I STARAJĄ SIĘ JAK MOGĄ GODNIE ŻYC!!! ...I WCALE NIE WSTYD TAM MIESZKAĆ....WSTYD BYĆ CZŁOWIEKIEM KTÓRY OSĄDZA LUDZI JEDNĄ MIARĄ, PISZE TAKIE SŁOWA OBRAŻAJĄC INNYCH. POZDRAWIAM CIĘ SERDECZNIE I MAM NADZIEJĘ ŻE KIEDYŚ CIEBIE TAK OSĄDZĄ.[/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prymityw napisał:
zginął CZŁOWIEK , a Wy wypisujecie takie chore teksty że plebs, bezrobotni, tatary ..... żal mi waszych dzieci, pewnie jak już będziecie starzy, chorzy i niedołężni wystawią was na śmietnik, mając taki przykład poszanowania życia drugiej osoby. Myślałem że to ja jestem prymityw.
Popieram ! Kiedyś Wasze dzieci wystawią Was na śmietnik !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy w lublinie wie jaki element mieszka na Tatarach z małymi wyjątkami może (1%) jak nie złodziej to k.....rwa albo degeneraci kryminalni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów alkohol , agresja i bezmyślność zebrała żniwo , faktycznie żal ale myślę , że dzieci tej kobiety o ile je miała . kondolencje dla rodziny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konere napisał:
ja pier***e co za patologia na tych tatarach, tam mieszka plebs, bezrobotni, kibice motoru, zlodzieje. wstyd tam mieszkac.
a ty pracujesz?czy sie ksztalcisz?a w jakiej dzielnicy mieszkasz?a znasz swoich sąsiadów?a wiesz co to patologia?a wiesz ze twój język potoczny nie odbiega od plebsu?jak ci zabraknie na czynsz i chleb wiedz ze możesz mieć zsylkę wlasnie w te okolice do socjalu i co wtedy powiesz o patologii?chyba już sie pod nią podpisaleś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Każdy w lublinie wie jaki element mieszka na Tatarach z małymi wyjątkami może (1%) jak nie złodziej to k.....rwa albo degeneraci kryminalni
to jest zsyp z calego Lublina nie mylcie pojęcia,ze tatary to taka dzielnica,a stare miasto i wieniawa to samo,gdzieś takie osoby muszą się podziać więc dlaczego tak urząd pstąpil po macoszemu w stosunku do tej dzielnicy?dlaczego pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te tatary powinni ogrodzić i zrobić getto chelb zrzucać z helikopterów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...