Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze ze go odje.....al wspolnikow sie nie oszukuje:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bywa ,że jakiś ch*j nie dotrzymuje słowa i swoje szczęście chce budować kosztem czyiś nieszczęść. Dobrze że takiego łachudrę zastrzelił to nie będzie apelacji i przeciągających się w nieskonczoność procesów. Chociaż jestem katolikiemi wiem kto nakazał "Nie zabijaj" to też wiem że nie raz dobywano miecza w obronie sprawiedliwości. "Dentysto" sąd ziemski ciebie skazał ale, o ile miałeś rację i faktycznie zabiłeś łachudrę to myślę ,że Pan Bóg ten grzech Tobie odpuści Ja i wielu ludzi rozumiejących twój czyn jest z Tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kacuje, świdruje, pacjentów drutuje. A w bieli pościeli przelicza, rachuje. W nocy śni, śni o krwi, wstaje dzień, jest jak cień. Zmęczony, zmroczony dentysta szalony. Pobije dla draki, wybija mleczaki. Za same siekacze zarobił na daczę. Z zawiści, po złości da wiertłem po kości. Zakleszczy, wyrywa, z paszczęki ubywa. REFREN : Dentysta, sadysta Sadysta, dentysta Dentysta, sadysta Sadysta, dentysta" Maryla Rodowicz (zespół "Różowe Czuby" - 1982)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus napisał:
Tak bywa ,że jakiś ch*j nie dotrzymuje słowa i swoje szczęście chce budować kosztem czyiś nieszczęść. Dobrze że takiego łachudrę zastrzelił to nie będzie apelacji i przeciągających się w nieskonczoność procesów. Chociaż jestem katolikiemi wiem kto nakazał "Nie zabijaj" to też wiem że nie raz dobywano miecza w obronie sprawiedliwości. "Dentysto" sąd ziemski ciebie skazał ale, o ile miałeś rację i faktycznie zabiłeś łachudrę to myślę ,że Pan Bóg ten grzech Tobie odpuści Ja i wielu ludzi rozumiejących twój czyn jest z Tobą.
Jakoś nie dopatrzyłem się takiego sprostowania w dekalogu ale wkońcu jesteś katolikiem więc wiesz lepiej od Boga kto na smierć zasługuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arnaud Amaury: "Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM ŻE GO ODSTRZELIŁ. Tak powinni kończyć wszystkie cwaniki ...w piachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebiste tempo Prokuratury Okręgowej w Lublinie.14 miesięcy śledztwa!!!! 14 miesięcy ściemniania!!! Za 14 lat okaże się,że oskarżony jest niewinny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...