Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niezły hardcore... Brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły hardcore... Brak słów...
To taka nowa amerykańska moda...Gdyby miała spluwę,  to po amerykańsku załatwiłaby sprawę i chłopina by się nie męczył...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka stara pierd. ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pod artykułem o mężczyźnie molestowanym za młodu przez księdza nie można dodawać komentarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pod artykułem o mężczyźnie molestowanym za młodu przez księdza nie można dodawać komentarzy?
Bo jest to politycznie niepoprawne. Jest wolność słowa, ale kontrolowana. Można się wypowiadać tylko na pozwolone tematy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok! Jak w horrorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Material na kolejna czesc z cyklu "Pila"!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to wgl jest człowiek na jakimś kiju. Czy Ewa P. Ma wgl godność i rozum człowieka???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To taka nowa amerykańska moda...Gdyby miała spluwę,  to po amerykańsku załatwiłaby sprawę i chłopina by się nie męczył...!
Za takie coś to kiedyś pewnie by została nawleczona na palik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ona była z UPA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złożyła wyjaśnienia wskazujące na okoliczności popełnienia zarzuconego jej przestępstwa. Nic nie pamięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOŻYWOCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oni oboje dzień w dzień pili i policja często tam interweniowała. A jak wiadomo alkohol szare komórki zabija. Więc rozumu z grosz. Dziwię się że informacja jest dopiero teraz skoro w całej gminie wszyscy wiedzieli tego samego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe zycie chlali, zlamanego grosza nie zarobili w Polsce. Wyjechali do USA, tam chlali za pieniadze mamy W. Nastepnie ich deportowali z USA (nie wiem za co) i wrocili na stare smiecie. Co ciekawe nadal chlali za nasze pieniadze - opieka spoleczna im dawala kase. Tak kilka lat po powrocie sie bawili za nasze podatki. Slychac ich bylo z daleka. Policja czas marnowala. Teraz Ewka bedzie miala darmowy wikt i ubranie do konca zycia. Tam tez swieta nie zostanie. Za nasze pieniadze. Chory kraj, ktory przyjmuje kryminalistow i ich jeszcze utrzymuje Mam nadzieje, ze jej syna, ktory podobno w pierdlu w USA siedzi nie zobacze, ale znajac zycie, to go deportuja i bedzie szalal, pojdzie na rente, bedzie mial na wino i podtrzyma rodzinna tradycje. Byle nikomu krzywdy nie zrobil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne umysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dlugo jeszcze alkohol bedzie zabijal? nacpani tym narkotykiem morduja ludzi, ale w mediach tylko dopalaczami straszycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem ten problem, ale po alkoholu i marysce latała za mną z nożem. Odszedlem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teksańska masakra kijem od szczotki . Part One
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja była czestym gosciem w tym domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...