Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabrał mu telefon, bo chłopak krzywo na niego spojrzał

Utworzony przez kat, 6 września 2010 r. o 21:49 Powrót do artykułu
Frajer czy porządny obywatel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kat napisał:
Frajer czy porządny obywatel?
sam zes frajer, dziecko okradac?? co za kozaczyna.... wiadomo ze go chcial skroic i tyle krzywe spojrzenie to pretekst dla takiego smiecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kat napisał:
Frajer czy porządny obywatel?
kat zostań przy ssaniu frędzli - to ci najlepiej wychodzi - bron boże nie próbuj myśleć - w tym jesteś jak widać kiepski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie dzieci,spokojnie...nie zrozumieliśmy się.Celowo prowokacyjnie zacząłem dyskusję,i jak widzę cel udało mi się osiągnąć.Wbrew pozorom jestem zadowolony z Waszych odpowiedzi; myślałem,że zgłosi się pokolenie JP i inne cholerstwa i będzie po kim pojechać.No ale cóż,czekam dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorzyno, od kiedy to "młodym mężczyzną" ma się zajmować sąd dla nieletnich? Chyba, że to jakiś 17to letni gnój zasmarkany był i to właśnie należało napisać. To tak w świetle prawa, bo mentalnie mężczyzną stałby się o wiele, wiele później o ile wcześniej nie stałby się zwyczajnym menelem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...