Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Napisal prawde ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzułmanie masowo mordują katolików to luz... Chłopak napisał kilka głupich zdań i afera... wstyd! Muzułmanie to najgorsze zło tego świata gwałcą, mordują terroryzują a PO zaprasza ich do naszego kraju. Idioci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa: podaj mi chociaż jeden przypadek w Polsce, w którym Muzułmanie zamordowali kogoś. Ja nie znam takiego przypadku. Może nie jestem za przyjmowaniem masowo uchodźców, ale nie dajmy się ogłupić. Odsetek ekstremistów wśród islamistów jest podobne pewnie jak u katolików. Wystarczy zobaczyć na polskich narodowców i ich hasła. Każda forma ekstremizmu jest zła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko zawiaski??? A co to za kara? Żadna kara! Słowem: upiekło się młodemu, wyraźnie rokującemu chwastowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok jest stananowczo za wysoki. Powinien się odwołać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam tylko nadzieję ,że nikt ,ale to nikt, naszym beżowym braciom nie zakaże likwidowania białej popeliny kiedy tylko sobie taki kaprys zamiarować będą , na 1 kasacje proponuje cały zdrowo kopniety  skład sędziowski razem z tym niepotrzebnym budynkiem,potem sie zobaczy... salamalejkum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie PO, obecnie rządzi PiS. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla islamu w Polsce istnieje tylko jedna opcja LIKWIDACJA, POLSKA DLA POLAKÓW ludzie wysobie nawet sprawy nie zdajecie jak ja tego kure..twa nie nawidzę stal sama pcha sie w ręce przysięgam ze na jednego skrzywdzonego polaka przez te psy będzie pokrzywdzonych ich 10-ciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ważne kogo skrzywdzą nawet jak by to był menel ale polak i to sie liczy ogień trzeba zwalczać ogniem oni nam bombe my im 10 oni naszą kobiete my ich 10 niech s***...yny wiedzą ze znami nie ma żartów i życzę wam ludzie żeby obudziła sie w was polska godność bo jesteśmy potęgą w sercu i duchu chcieli nas zdusić ale i tak biały orzeł powstał jak fenix z popiołów tak samo będzie i tym razem bo przyjdzie momęt gdzie prawo przestanie obowiązywać a ja tylko na to czekam na zielone światło ktore te islamskie scierwa same nam zaświecą, wtedy znowu usłyszą pieść do naj świętszej marii panny :) jak wpomniałem polska dla polakÓw i czy chcecie czy nie takich jak ja jest więcej w polsce niż takich jak ta sędzina, i daje wam moje słowo ze gdyby chodzilo by o tą sędzine i ktoś by jej dupsko uratował to nie było by żadnego wyroku, co ja mowie przeciez nawet śledztwa by nie wszczęli, nie zapomnij pochodzenia bracie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Islam to religia złego, namawia do mordów i gwałtów, czytajcie Koran!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak muzułmanie grożą to się ich jeszcze socjalem częstuje, taka to demokracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej Liga Muzułmańska powinna być zdelegalizowana jako potencjalne źródło zagrożenia dla państwa z racji finansowana z funduszy ekstremistów salafickich z Arabii Saudyjskiej i mającą tendencję do nadreprezentacji niebezpiecznego odłamu Islamu w świecie. W tej sytuacji rolą państwa powinno być silne i szerokie wspieranie polskich Tatarów i ich organizacji a nie arabskiego fundamentalizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...