Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaczynają kursować nowe mercedesy MPK (wideo)

Utworzony przez kornik, 6 sierpnia 2009 r. o 15:56 Powrót do artykułu
wielkie halo i prezentowanie po raz n-ty autobusow... jakby to bylo wydarzenie stulecia... ot kupili i niech jezdza... oby wiecej... wiec po co tyle bicia piany wokol autobusow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajnie,że mamy nowe Mercedesy...oby wiecej sie ich jeszcze pojawiło !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że nowych autobusów i trolejbusów jest i będzie coraz więcej. Szkoda tylko, że większośc ulic po których jeżdżą jest w bardzo złym stanie. Przydałaby sie też bardzo nowa zajezdnia, która miałaby zadaszone miejsca postojowe dla autobusów, taka jaka jest np. w Trójmieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER, tylko czemu te mercedesy mają takie malutkie okienka uchylne . można się uwędzić w tych upałach. wentylacje w dachu nic nei dają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również się cieszę z nowego nabytku MPK, ale chciałem zwrócić uwagę na pewną sprawę, która nie daje mi spokoju. Nie wiem jak innym, ale mi osobiście bardzo nie podoba się głos tej lektorki, która zapowiada kolejne przystanki. Wydaje mi się, że dźwięki, które wydaje ta kobieta są "brzęczące" i bardzo niemiłe dla ucha. (Może jedynie w moim odczuciu). Poza tym (nie wiem czy przypadkiem, nie jest to wina sprzętu odtwarzającego jej głos), akcenty stawiane przez nią w niektórych wyrazach są niepoprawne, co sprawia, że słowa przez nią wypowiadane brzmią śmiesznie, np. słowo liceum, gdzie w jej wykonaniu akcent pada na pierwszą sylabę. Zauważyłem ostatnio, iż nawet kierowcy mają już dosyć jej okropnego głosu, ponieważ wyciszają ją, co jest niedopuszczalne, bo przecież ma to być ułatwienie dla pasażerów. Niestety w takiej wersji jest jedynie udręką dla ucha, więc w pełni rozumiem biednych pracowników MPK. Proponuję, aby nagrać nową "ścieżkę dźwiękową", w której głosu użyczyłaby jakaś osoba, związana z Lublinem, np. Krzysztof Cugowski, czy Beata Kozidrak, tak jak ma to miejsce w Krakowie, gdzie w autobusach można usłyszeć uspokajający głos Grzegorza Turnaua, albo kojące dźwięki Anny Dymnej. Może ktoś jeszcze wypowie się na ten temat ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie także głos tej pani irytuje. Najlepsze jest to, że ulicę Wiercieńskiego zamienia na Wiercińskiego. A mam tylko jedno pytanie: czy którykolwiek z tych pięknych pojazdów ruszy na trasie 26? Bo jak tyle jeżdżę do pracy i wracam - to niezależnie od pory - starym Jelczem, który wyruszył na ulice Lublina w 1982 i chyba w 2009 powinien trafić na zasłużoną emeryturę. Dlaczego tylko w Lbn jest tak, że na najbardziej oblegane trasy trafiają najgorsze auta? Prawie pusta 40 zawsze jest ta sama - czysta i piękna, z dużą liczbą miejsc siedzących. Czy nie można zastosować takiej polityki jaką ma Kraków? Na najbardziej oblegane linie idą najlepsze autobusy - bo prawdopodobnie tymi liniami jeżdż turyści. A jednak komunikacja to wizytówka miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz - DLACZEGO TO NIE MA KLIMY... kto temu winien... Dwa - Mam nadzieje, że jak już poszli w Merce to i te następne też będą Merce (spowodowane to tym, iż jak będzie wszystko takie samo to i naprawy będą tańsze i jakoś to się kupy będzie trzymało). Trzy - Niech będą nocne z prawdziwego zdarzenia - na przykładzie Krakowa... bo to co jest to masakra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co gdzie indziej jest standardem w Lublinie urasta do Luxusu, 1. Klimatyzowane autobusy; 2. Nocna komunikacja; 3. Ekologiczne paliwa (Biopaliwa, CNG, LPG); Jak się płaci parę baniek za autobusik to na czym polega oszczędność kilkunastu tysięcy na klimatyzacji?! – zwyczajna bezmyślność!!! W powstanie nocnej komunikacji z prawdziwego zdarzenia przestałem wieżyc kilka lat temu ;] Na szczęście mamy tanie taksówki ;] A skoro trolejbusy są takie ekonomiczne i nowoczesne to dlaczego inne miasta w Polsce i Europie nie wprowadzają ani nie rozwijają tego modelu komunikacji?! Na dobrej miejskiej stacji paliw z CNG MPK mogłoby nieźle zarobić. Paliwo po 1,30 zł! Tańsze 3,5 razy od benzyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego jak oni jada nimi 15 km/h Aż się bebechy przewracają Poza tym jakby mógł to by go przez tory przeniósł Zawaligrody marki Mercedes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aee radocha, Lublin ma nowe autobusy i codziennie będą o tym pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...