Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żagiel zwija żagle z Lublina, zwolni część pracowników

Utworzony przez Gość, 18 listopada 2009 r. o 21:18 Powrót do artykułu
Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna strata z takiej firmy.Zapraszam do Londynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosche ! Lublin nie doczeka nawet 2012 roku. Miasto mogą uratować rządy lewicy. Może im się uda bo już nie ma co zagrabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ta firma to jest jakieś bagno, a ci którzy tam pracują to chyba po prostu lubią syf i marną pensje za robotę i już... każdy kto zna Żagiel od środka może to powiedzieć!!! Ahoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyc napisał:
bo ta firma to jest jakieś bagno, a ci którzy tam pracują to chyba po prostu lubią syf i marną pensje za robotę i już... każdy kto zna Żagiel od środka może to powiedzieć!!! Ahoj
Ja znam od środka. W dziale informatycznym mniej niż 3000 brutto się nie zarabia. Czyli nie jest źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdzielenie. od około 2 lat trąbi się o upadku Żagla i pewnej sprzedaży i mega zwolnieniach pracowników, a jak dotąd zawsze wychodził obronną ręką. i tym razem będzie podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna wiadomość, wypadnie z rynku firma zajmująca się lichwą w dosłownym tego słowa znaczeniu. Provident jest uczciwszy bo przynajmniej nie ma ukrytych kosztów, a w Żaglu klient nie mający pojęcia o dodatkowych kosztach, dostaje do 10 000 zł kredytu ubezpieczenie za 2000 zł, i już na starcie ma do spłaty 12. Gonić pasożytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uroki prywaty. Sprzedają i nie masz nic do gadania. Chyba najlepszym rozwiązaniem jest założenie swojej firmy... nawet kiosku ze skarpetami czy czymkolwiek. Lepiej na tym wyjdziecie, niż w wielkim koncernie jako cieć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję pracownikom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać,że hipokryci Podkańscy opylili firme zachodniemu kapitałowi a takie z nich byli przed wyborami patrioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKA TO POLSKA FIRMA??,CHYBA BELGIJSKA!!CO BELGOWIE UZNALI,ŻE JUŻ UKRADLI CAŁA KASĘ Z ŻAGLA I TERAZ ŻAGIEL NA ŚMIETNIK,CHA.CHA!!!W POLSCE NIE MA ŻADNEJ JUŻ FIRMY KTÓRA BY NIE ZOSTAŁA SPRZEDANA!!TO JAKIEŚ P...!!!CWANIAKI W UE TRZYMAJĄ SWE DOBRA (NIEMCY,FRANCUZI,ANGLICY!)I BRONIA JAK NIEPODLEGŁOŚCI A NASZE MATOŁY WSZYSTKO SPRZEDADZĄ BYLE TYLKO KASIORĘ Z TEGO MIEĆ DLA SIEBIE!!!POTEM KAŻĄ PRACOWAĆ POLAKOM ZA GŁODOWE STAWKI, A GŁUPI POLACZEK PO TYM JAK SIEDZIAŁ ROK NA ZASIŁKU, PÓJDZIE NA 12 GODZ ZA 1000 ZŁ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, tak chorej firmy nie znałem wcześniej i mam nadzieje już nigdy nie poznać. Miałem wątpliwość przyjemność współpracować z pracownikami tej podobno wspaniałej firmy, i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć iż tak sparaliżowanych strachem i niezdecydowanych osób nigdy wcześniej nie znałem. Jakiekolwiek decyzje podejmowane są z takim opóźnieniem czasowym iż dalsze działania zwyczajnie nie mają już sensu. Brak decyzyjności jest tam przerażająca. A co do lewicy, to tam właśnie uwili sobie ciepłe gniazdko wszyscy jej działacze. Dlaczego na liście płac w Żaglu istnieją takie osoby jak Pan Sierakowski (syn naszej lokalnej lwicy). Dzięki nim Żagiel mógł ‘skuteczniej’ walczyć z konkurencją (lokalną i krajową) i tak się rozwijać. Nie powinno być nikomu szkoda osób zwalnianych w Żaglu, jeżeli są tak dobrzy jak o sobie mówią, to znajdą bezproblemowo pracę w innych firmach, jeżeli nie to będą musieli zweryfikować postrzeganie samych siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie chciałabym pracować w tak chorej firmie, abo raczej w firmie z tak chorą polityką odgórnie zarządzających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanowcie sie jakie bzdury wypisujecie typowa cecha POlaka zawiść zazdrość Wielu z was nawet nie otarło sie o firme nie macie bladego pojecia co sie tam dzieje i jaka jest jej historia. Puknijcie sie w czolo i jak nie macie gdzie wylewać swoich zali idzcie do PSYCHIATRY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil. napisał:
Ja znam od środka. W dziale informatycznym mniej niż 3000 brutto się nie zarabia. Czyli nie jest źle.
Niestety to nie prawda. W pionie informatyki, w djit daleko do 3k brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, posypało się... Ja przepracpwałem wiele lat w firmie, byłem prawie na jej początku. Teraz patrzę z wielkim żalem na to co dzieje się z nią. Nieudolność zarządu, który wziął sprawy "w swoje ręce"(?) doprowadziła do upadłości firmy. Jeżeli ktoś kupi upadającą firmę, to będzie miał w tym swój interes, ale będą to na pewno jakieś psie pieniądze, bo co warta jest firma bez ludzi. Przerażenie ludzi o którym piszecie to wynik braku umiejętności zarządczych obecnych dysydentów. Nikogo pracownicy za sobą nie czują. Można to porównać do obrony Stalingradu. Pierwszy biegnący do boju ma karabin, jak zginie to tę broń przejmują kolejni za nim, którzy jej nie mają. Tak się zarządza i taka jest polityka wielkich(?) korporacji. No cóź reasumując pasibrzuchy się nażarły i wyjechały do Belgii. Radzę pozostałym rozsądnym ludzim poszukać sobie innego zajęcia, póki jeszcze sami mogą z godnością odejść. Później zgodnie z zasadą complains: "Zaufanie to podstawa" dostaną kopa w tyłek, zanim zrozumieją co się dzieje Pozdrawiam wszystkich pracowników byłych o obecnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze duzo tam bylo pieniactwa, zadzierania nosa i stawiania sie w pozycji co to nie my... oj niezgoda niezgoda... monika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezgoda napisał:
ze duzo tam bylo pieniactwa, zadzierania nosa i stawiania sie w pozycji co to nie my... oj niezgoda niezgoda...monika
namięta ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żagiel to syf...WIELKI SYF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poryta firma - w umowie nie zgodziłem się na przetwarzanie danych osobowych. zapłaciłem już ostatnia ratę i zaczęły się telefony: weź pan kredyt - no qrwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...