Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginął kiedy wracał ze szkoły. Spędził pięć dni i nocy w studzience

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2017 r. o 18:58 Powrót do artykułu
Kto i jak go tam znalazł? Nie mam dostępu do pełnego artykułu, więc może ktoś zorientowany napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega w jego wieku na spacerze z psem usłyszał krzyki. Nic mu się nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać te wasze dostepy do artykułów złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem po co ten odgrzewany kotlet z 1980r.???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam tą sytuację. Też wtedy wracałem z lekcji w klubie ABC. Tyle było dzieci, że w SP34. Nie było miejsca. To była studzienka na rogu Kiepury/Chęcińskiego przy moście. Fatalnie bo na lekkim wzniesieniu. Jak porównam to jak się dziś na dzieci chucha do tego jak się kiedyś bawiliśmy na permanentnej budowie to mnie skóra cierpnie. Swoją drogą teraz tyle ludzi gnie lub podobno jest porywanych a kiedyś jeden i taka był akcja to myślę że to były bezpieczniejsze czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...