Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła dziennikarka Telewizji Lublin

Utworzony przez Beret, 18 maja 2008 r. o 21:22 Powrót do artykułu
Czy autor tego artykułu zdaje sobie sprawę, jak idiotycznie ten jego tekst wygląda? Kobieta błąka się niby od 10 dni w rejonie 3-ch ulic w Lublinie z torbą na kółkach i jasnym wdzianku i nikt jej nie potrafi odnaleźć mimo rozdania 20 tysięcy ulotek? Wysyła SMS-sy, że chce wrócić do domu ale nie wiadomo, gdzie jest? Czy ta pani ma jakieś zaburzenia psychiczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem ten tekst trzy razy i nie zrozumiałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł jest istotnie bełkotem ...., a miejsce, w którym znajduje się aktywny telefon komórkowy chyba nie trudno dziś namierzyć ...??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W waszej metropolii trudno wiele rzeczy zrozumieć. Prawie-intelektualiści dobrze wiedzą, że telefon może być aktywny bardzo długo. Oj, długo. Ach Lubelskie, jakie cudne........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co t o znaczy że dziennikarka błąka się w okolicy ulic Warszawskie,Nałęczowskiej ,Kraśnieńskiej? Wszystko wiadomo i nic nie wiadomo Policji? Czy każdego dziennikarza który jedzie na Ukrainę czek ataki los?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przerażona ! Co robiła policja i rodzina przez 10 dni ! Przecież Lublin to nie Nowy York !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze umiescic na innch portalach komunikat , forach itp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina szukała jej napewno od pierwszego dnia jej zniknięcia, a wielka "akcja" ulotkowa miała miejsce w niedziele bo zapewne wtedy w poszukiwania mogło włączyć się wiecej osób. Ludzie załamujecie mnie zadając takie pytania. Sama widziałam rozplakatowane miasto zdjęciami tej dziennikarki. Pytanie co robiła w tym czasie policja???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulujje wam- telefon aktywny przez 10 dni. A z resztą to chyba po nadajniku można bliżej określić teren. 3 ulice, ale przecież może ktoś ją przygarnął do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...