Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagraniczni studenci są bezpieczni w Lublinie? Komenda zbada reakcję policjantów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2017 r. o 20:41 Powrót do artykułu
Przecież to rozdmuchana sprawa. Grupka mlodzieży dała sobie po gębie po pijaku i tyle. A turek szumi i już widze 5 zdjecie jego biednej obitej gęby. Ja nigdy nie poszedłbym w miasto w nocy w Turcji ten poszedł w Polsce i jeszcze z pijanymi Polakami sie klócił. A pieniądze w Lublinie to wydaja studenci medycznej w kolorze beżowym, żółtym i czarny (sam jestem biały przez co nie lepszy). Studenci ukrainscy to wiecej kradną po sklepach niż wydają wiem bo mam kolege ochroniarza w jednym z marketów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjantów powinni wysłać na kurs angielskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa nie jest rozdmuchana, reakcja służb nie była prawidłowa, a obrażenia są poważne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak w Turcji z angielskim w Policji?!Nic do tego pobitego studenta nie mam ale jestem po prostu ciekaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy teraz każdy pobity student będzie na stronie głównej czy tylko ci z turcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj z igły widły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Turcji by się zajęli ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto nagłośnić, dobra antyreklama dla chętnych z Afryki i Azji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden siniak? Też mi coś. Na weselach czasami jest więcej ofiar. a propos Ilość gwałtów w Danii oststnio się podwoiła. To jest dopiero "ubogacenie kulturowe"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci zrobili jak trzeba udzielili mu informacji ze jak wytrzeźwieje to może zgłosić pobicie na protokół . penetracja negatywna. zresztą co tu szukać jak on sam nie wiedział kto i ilu było... aaa i przyjeżdża na studia to niech się uczy polskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskiego niech się uczą jak przyjeżdżają tu na studia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zadaję sobie pytanie teoretyczne: po co nam islam w Polsce. A ktoś zadał sobie takie pytanie w praktyce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę przegieli, ale prawda mest taka, że jagby tych tzw obcokrajowców tu nie było to i takich zdarzeń by niebyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś zniekształcenia twarzoczaszki nie widzę...Dziennikarstwo...na najwyższym poziomie...DNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przybijające są te wasze komentarze. Wszyscy zagraniczni studenci mają lekcje polskiego, ale nasz język jest trudny i raczej szybko się go nie nauczą. Pobity obcokrajowiec jest Turkiem, no i co z tego? Był terrorystą, islamistą, gwałcicielem? Nie, poszedł ze znajomymi na piwo. Czy to przestępstwo? Mam znajomego Syryjczyka, człowiek obyty, wykształcony i inteligentny. Mówi, że w autobusie potrącanie, plucie i wyzywanie to dla człowieka o nieeuropejskim wyglądzie chleb powszedni. Czy naprawdę jest to dla nas powód do dumy? Gdzie polska gościnność? To są ludzie, którzy przyjechali tu na kilka lat a potem wrócą do siebie. Od nas zależy, jak zapamiętają ten kraj - czy jako kraj ludzi przyjaznych i gościnnych, czy kraj chamów i buców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Fronda.pl i wypowiedź pewnego imama w Polsce. Wyraźnie mówi, po tu przyszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będzie pretekst łożenia z naszych podatków na ochronę "egzotycznych studentów", którzy rozbijają się po nocach po klubach szukając dziewczyn, które chcą przeżyć egzotyczną przygodę z planety "erasmusa"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Turcji nawet staruszka na ulicy zna angielski a co dopiero policjanci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiuje w Polsce i nie zna polskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Turcji to nawet kozy znają angielski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...