Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
miasto sie cieszy bo ma jakis pseudo zarobek, a zyc w miescie co raz trudniej, 1/3 akademika jednej z lubelskich uczelni zapchana jest ukraińcami, którzy syfią, dewastują i zniewazaja kogo tylko moga. ale cieszymy sie bo przeciez nic do tego nie dokladamy z naszych podatkow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA DLA POLAKÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto sie cieszy bo ma jakis pseudo zarobek, a zyc w miescie co raz trudniej, 1/3 akademika jednej z lubelskich uczelni zapchana jest ukraińcami, którzy syfią, dewastują i zniewazaja kogo tylko moga. ale cieszymy sie bo przeciez nic do tego nie dokladamy z naszych podatkow!
przeczytaj artykuł - dla zagranicznych studentów kształcenie nie jest darmowe, więc zostawiają pieniądze za czesne (i nie tylko) :) więc nie, nie dokładasz do nich z podatków - miasto i uczelnie mają czysty zysk!  a ja sama częściej spotykałam się z polskimi huliganami dewastującymi miasteczko akademickie, przystanki, ławki, etc. - niż z zagranicznymi. ludzie spoza Polski mają większy szacunek dla dobra wspólnego niż Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA DLA POLAKÓW!!!
w czym przeszkadzają Ci zagraniczni studenci, którzy zostawiają duże pieniądze w Polsce? jest na świecie praktycznie jeden kraj, w którym nie ma żadnego zróżnicowania ani żadnych imigrantów - korea północna. są tam też obozy koncentracyjne, panuje straszliwy głód i nędza nieprzerwanie od lat dziewięćdziesiątych oraz za byle rzecz można trafić do więzienia, z którego już się nie wychodzi. pomijając już okropną sytuację ekonomiczną. współpraca między kulturami jest potrzebna dla rozwoju. Polacy emigrują do UK - potrzebujemy ludzi, którzy chociaż tymczasowo zajmą ich miejsca na uczelniach i pomogą w budowaniu silnej gospodarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać Krzysio Żuk sprawił że zagraniczni studenci przyjeżdżają do nas chętniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej żeby zostawiali pieniądze u nas niż obok nas a i polecić później mogą nas swoim kolegom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale usta,fajna lalka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się cieszyć... co raz więcej "Miesznki wedlowskiej".. niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjeżdżają bo w  Lublinie jest bardzo niski poziom studiów medycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrzuciłby na jajka ciapatą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypierdalać z Polski! Polska dla Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, a niby nasz kraj nie płaci im tzw ' stypendiów' ? Prosze Was, sam UMCS ukraincom z POILTOLOGII - czyt. studia wschodnioeuropejskie itp płaci im miesięcnie ponad 2 tyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie nic nie mam do studentów z zagranicy, ale krew mnie zalewa jak np. taki KUL płacił Ukraińcom 2000zł stypendium i później jak z taką jedną rozmawiałem, to powiedziała, że ona za marne grosze nie będzie pracować.   W sumie racja, skoro dostaje wyższe stypendium niż połowa pracujących po 8 albo i więcej godzin lublinian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Polska dla Polaków" to strasznie smutne, że jakiś deb*** (deb***e, bo takich komentarzy jest więcej) wypisuje takie hasła. nie ma sensu argumentować, że to dobrze, że ci studenci wybierają Lublin, nie ma sensu wchodzić w dyskusję. piszący to nie zrozumie nic, bo najwyraźniej jest na jakiekolwiek zrozumienie świata za głupi. dziwię się tylko redakcji, że pozwala na takie wpisy. to się nadaje od ręki do usunięcia i powinno być usuwane.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie drażni zachowanie przybyszy z krajów islamskich w dyskotekach i knajpach. Nie można spokojnie wyjść z dziewczyną czy z koleżankami do dyskoteki czy baru bo odrazu kleją się jak pijawki , są nachalni nie rozumieją słowa NIE , a ochrona oczywiście nic sobie z tego nie robi bo zostawiają tam kase i stawiają dorobnym dziewczynom z prowincji drinki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra świnia na tym zdjeciu, ruchałbym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego student z za granicy dostaje czesne około 2000 a polski student musi biedować?? W końcu to my czy oni płacą tutaj podatki? Z naszych podatków utrzymywani są zagraniczni studenci. Mieszkałem z dwiema studentkam z ukrainy, dostawały tyle, ze im zostawało i wysyłały pieniądze rodzicom na ukraine.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tylko, że Azjaci i Amerykanie prezentują tak słaby poziom wiedzy, że ich zajęcia i zaliczenia wyglądają jak dla przedszkolaków. a poźniej się dziwią, że nikt nie chce zatrudniać ich w ojczystych krajach :P normą jest, że w 5 osobowej grupie Azjatów tylko 1-2 umieją się porozumieć po angielsku. ja nie wiem kto ich rekrutuje. chyba ich pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego student z za granicy dostaje czesne około 2000 a polski student musi biedować?? W końcu to my czy oni płacą tutaj podatki? Z naszych podatków utrzymywani są zagraniczni studenci. Mieszkałem z dwiema studentkam z ukrainy, dostawały tyle, ze im zostawało i wysyłały pieniądze rodzicom na ukraine.
  ale wy  poważnie z tymi stypendiami dla Ukrainców? jakim cudem oni dostają  tak duże stypendia? Kto to finansuje? Ich rzad? Jakis program Unijny? Mam nadziej, ze nie dostają je z naszych podatków.to sie nadaje do gazety! :) Znam kilka osób które  5-10 lat temu zrezygnowały ze studiów z powodu biedy, nie stac ich było na stancje i normalne zycia studiując dziennie- stypendia naukowe - nie kazdy moze dostac a i tak sa małe , to samo stypendia socjalne- nie pozwalają normalnie fukncjaonowac. to były czas gdy rynek pracy dla Pokalów w UK  był zmkniety i nie bardzo dało rade dorobic w wakacje.  to jest jakis nonsens, a moze ma tutaj czyli w Lublinie  byc wyludnienie i zajmą te tereny Ukraincy :Dhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...