Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakochany zadeklarował swoje uczucia na ulicy Lipowej

Utworzony przez gościu, 9 września 2010 r. o 16:20 Powrót do artykułu
kogo to obchodzi ?? niedługo może zaczniecie historie miłosne opisywać albo wyznania łóżkowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by gościu podjechał porsche i sypnął kasą inaczej by na niego spojrzała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ona mu teraz napisze pod oknem: SPIER****J... A tak powaznie, to forum DW czy Bravo Girl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za fraki wandala i niech drze pazurami. USTAWA z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym. (Dz. U. z dnia 19 sierpnia 1997 r.) Rozdział 5 Porządek i bezpieczeństwo ruchu na drogach Oddział 1 Przepisy porządkowe Art. 45. 1. Zabrania się: 10) samowolnego umieszczania na drodze jakichkolwiek znaków, napisów lub symboli. Redaktorze, romantyczne to jak diabli, szkoda tylko, że nikt nie zadał sobie trudu aby sprawca poniósł konsekwencje za to wykroczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie konsekwencje w tym kraju można nas..ć na głowę każdemu i nic ????????????? no chyba ze trzeba uje..ć to każda głupota jest dobra kwestia dojścia???/??/?/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam i oczom nie wierzę!!!!! no to już dno dna. gorzej niz bravo girl," on ją kocha, ona go olewa, bla bla bla bla. Ludzie, REDAKTORZY, pogieło was????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj mu k***a szanse!!! Ode mnie + za artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare. Na siennej jak się jedzie w strone Dworku Grafa przez most to już od 20 lat na całą drogę jest namalowane serce w środku napis Kocham Cie Ula.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku wzruszyłem się i aż popłakałem takie to romantyczne jak z telenoweli ...dziewczyno uciekaj od takich świrów jak najdalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli nie znacie całej historii to nie piszcie głupot!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten głupek odpowie za swój wandalizm a nie jeszcze opisywać i umieszczać idiotę w glorii chwały.Nasza "demokracja"=wszystko wolno durniom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak szaleni romantycy jeszcze istnieją ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj wielka miłość , wyznania , wzdychania ... a za pare lat rozwód , nienawiść ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak by gościu podjechał porsche i sypnął kasą inaczej by na niego spojrzała...
Z pewnością masz rację !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podoba pomysł chłopaka:) Nie popieram wandalizmu,jakiego się dopuścił,ale sam pomysł na 5! Nie rozumiem Waszego krzyku-dziury po kolana Wam nie przeszkadzają,ale napis tak?Czy po prostu ziejecie ogniem,bo żaden z Was nie wpadłby nigdy na to Panowie-trzeba mieć fantazję,nawet jesli zostanie się potem ukaranym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DrEW napisał:
Dzisiaj wielka miłość , wyznania , wzdychania ... a za pare lat rozwód , nienawiść ...
RACJA ,ZNAM TAKIEGO BYDLAKA CO LATAŁ ZA DZIEWCZYNA PO LUBLINIE I JEJ KWIATKI WKŁADAŁ ZA WYCIERACZKI SAMOCHODU A PO ŚLUBIE JA BIŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
RACJA ,ZNAM TAKIEGO BYDLAKA CO LATAŁ ZA DZIEWCZYNA PO LUBLINIE I JEJ KWIATKI WKŁADAŁ ZA WYCIERACZKI SAMOCHODU A PO ŚLUBIE JA BIŁ
Ludzie-przecież nie ma reguły na dobre małżeństo-na to się pracuje laaaatami.. Są i tacy,którzy kwiatów nie dawali-a w łeb leją... Ale tutaj przecież nie chodzi o gwarancje udanego pożycia.Chłopak widocznie coś "nawywijał" i teraz usilnie próbuje to naprawić....Czy Mu się uda-raczej nie-sądząc po wypowiedzi dziewczyny:) Metody jednak ma fajne,trzeba to przyznać.... No cóż-nadzieja umiera ostatnia... Nie życzę powodzenia,ale gratuluję i pomysłu i odwagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To dobry chłopak był i mało pił..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiadka napisał:
A mnie się podoba pomysł chłopaka:) Nie popieram wandalizmu,jakiego się dopuścił,ale sam pomysł na 5! Nie rozumiem Waszego krzyku-dziury po kolana Wam nie przeszkadzają,ale napis tak?Czy po prostu ziejecie ogniem,bo żaden z Was nie wpadłby nigdy na to Panowie-trzeba mieć fantazję,nawet jesli zostanie się potem ukaranym
sąsiadka czy ty naprawdę jesteś sąsiadka tej dziewczyny?? czy po prostu tak wpisałaś swój nik>????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...