Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zalew Zemborzycki kończy 43 lata. Jak powstawało "lubelskie morze"?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2017 r. o 09:23 Powrót do artykułu
Działkowicz to najgorsza zaraza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy ten syf miasto planuje oczyścić,chwalą się przedszkolami,żłobkami,lotniskiem a kiedy przyjdzie czas na zalew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Działkowicz to najgorsza zaraza
 Popis elokwencji i inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a kiedy ten syf miasto planuje oczyścić,chwalą się przedszkolami,żłobkami,lotniskiem a kiedy przyjdzie czas na zalew
Się kiedyś ludzie namachali siekierami i łopatami żeby mieć gdzie odpocząć, a teraz hrabia z hrabinią oczekuje, że ktoś za nich wszystko zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to generalnie bardziej szambo niż zalew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcjo, niech ktoś czyta u Was tekst przed publikacją, bo aż roi się w nim od literówek. Trochę to irytujące. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robią jakiś projekt rewitalizacji Bystrzycy za setki milionów. Pierwszym punktem każdego projektu powinno być porządne oczyszczenie dna zbiornika z torfu, bez tego nie ma sensu wydawać nawet złotówki. Mogę się założyć, że projekt powstanie i kasa pójdzie na jakieś debilne mostki i plaże nad Bystrzycą, przystanie i punkty ładowania telefonu, a dna Zalewu nie ruszą. Kto chce się kąpać gdzieś na Bronowicach w wodzie która przeszła wcześniej przed Zalew? Przecież to kretynizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działkowicz to najgorsza zaraza Ten działkowicz omachał się kiedyś łopatą za frajer źebyświata dzisiaj miał gdzie piwo baranie wypić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławną smażalnię w Dąbrowie prowadziła pani Mimos ze swoją synowwą. To była najlepsza smazalnia w regionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za literówkę oczywiście smażalnie prowadiła pani Mikos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zalew że hej, tylko tam psy robią kupy, nawet takie grube kloce!! siusiu, oczywiście, też, bezpośrednio do wody! a różne pijane żule leją, grubym strumieniem , jak nikt nie patrzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omijać z daleką knajpę w której jest wyciąg nad zalewem... Zamówiłem tam rybę to podali mi śmierdzące płynem do naczyc , ciągnące się gówno. Jak im to zaniosłem, to nawet studenci tam zatrudnienie reklamacji nie przyjęli... PS i nie to że mi się tak akurat trafiło - moja żona dostała dokładnie to samo.. syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie piszecie ilu amatorów wysokoprocentowych trunków wpłacało na budowę zalewu-do każdej flaszki nalepiany był znaczek na jego budowę !!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1973 roku pracowałem jako uczęń Zespołu Szkół z Wojciechowskiej przy karczowaniu krzewów na terenie obecnego Zalewu Zemborzyckiego. Było mi przykro, kiedy naszą ciężką pracę przykryły ziemią spychacze ściągnięte na dno przyszlego Zalewu. Wspomnienia RM 1973.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzybnia i c***nia. taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chójnia. Czego kropkujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To były piękne czasy. Ehhh....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był genialny pomysł z budową zalewu...nie wyobrażam sobie Lublina bez zalewu zemborzyckiego, na pewno straciłoby miasto na atrakcyjności. Nawet w tym stanie, z wodą nienadającą się do kąpieli, zalew daje mnóstwo możliwości rekreacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie Lublina bez zalewu. Nawet tak zaniedbany ma mnóstwo zalet. A hejt niech złapie za łopaty i sam coś zrobi zamiast klepać bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś było pięknie na teraz ogrodzony zalew wygląda jak spacerniak w więzieniu. Paru cwaniaków zarabia a reszta się przygląda. Zniszczyli zalew budując tam baseny. i ta drożyzna Szkoda kiedyś przyjemnie było nad zalewem a teraz to syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...