Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamknięto część Aqua Lublin. "Niezbędne jest oczyszczenie wody"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2017 r. o 14:11 Powrót do artykułu
A woda będzie jeszcze brudniejsza bo od kilku miesięcy w natryskach męskich leci lodowata woda, więc małe dzieci i niektórzy dorośli się nie myją przed wejściem na baseny. Zgłaszałem to obsłudze kilka razy a oni że "wiemy, zgłosiliśmy gdzie trzeba" i nic się nie zmienia. Miasto inspiracji po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ah, To dlatego malzonka zablokowala dzisiaj kibelek z rana. wczoraj wieczorny "relaks" z tlumem ludzi , jedna czynna kasa, niedziałające suszarki i brudna woda. Super mosir ... Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego marudy. Czy ty tam kiedykolwiek byłeś. Jedna czynna kasa, bo tam jest jedna kasa. Akurat wczoraj byłem wieczorem. Była obsługiwana przez 2 osoby. A suszarek jest ze 20. Wszyscy wokół się suszyli i nie widziałem by któraś nie działała. Idź obejrzyj sobie ferdka, swojego idola i siedź dalej na d... marudo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście cena została obniżona ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja akurat też byłem wczoraj wieczorem i faktycznie kilka suszarek nie działało a co do wody pod natryskami to już od dawna jest chłodna, ale i tak lubię tam chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimna woda pod prysznicem od dawna wskazywała na szybkie problemy z higieną na obiekcie. Byłem tam w ostatnim czasie kilka razy - 80% użytkowników omijało prysznic sprawdzając jedynie temperaturę wody - nic dziwnego, że w końcu biologia zrobiła swoje. Dobrze, że to tylko taka drobna dolegliwość, bo mogło się skończyć większą epidemią. Tak to jest jak się nie dba o podstawy higieny, a tu winę ponosi MOSIR bo nie udostępnił warunków do zadbania o higienę przed wejściem do wody. Na lubelskich basenach to niestety częste - na obowiązek noszenia czepków obsługa chyba nigdzie już nie zwraca uwagi, więc o czystość i hienę na odpowiednim poziomie jest u nas trudno. Przykre :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy baran jeden z drugim nie rozumie, że ta woda nie bez powodu jest chłodna w tych natryskach. Pozostaje życzyć brudasom porządnego skurczu na konkretniej głębokości to może wtedy dotrze po co ta woda taka chłodna jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z kamerami też porządek zrobią, czy nadal ochroniarze i sztab miejski będą oglądać to, co dzieje się w toaletach i szatniach??????!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe dlaczego wcześniej była ciepła, a i na innych basenach z zimnym prysznicem się nie spotkałem. Natrysk ma służyć umyciu ciała i opłukaniu go, a nie hartowaniu. Poza tym wypowiedzi obsługi jednoznacznie wskazywały na brak celowości utrzymywania niskiej temperatury wody - kilkukrotnie słyszałem, że to działanie niepożądane wynikające z okresu grzewczego i jak mi nie odpowiada to mogę złożyć reklamację. Nikt słowem nie wspomniał by było to prawidłowe. Swoja droga MOSIR ma fajne podejście - klient złoży reklamację, otrzyma odpowiedź z przeprosinami, a woda nadal będzie zimna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam powiem że mi ten basen w 100% odpowiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian tobie się mózg skurczył - mówimy o myciu się a nie o rozgrzewce przed wejściem do basenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby uchodźcy tam w wodę rsali? ;-) :D Tak, jak np. w Lipsku na hali... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego od zawsze brzydziła mnie perspektywa chodzenia na basen. A jakby tego było mało, to, jak czytam, nie można się nawet umyć przed wejściem do basenu - to i nikt się nie myje, bez względu na to, czy normalnie by to zrobił, czy nie... w sumie, gdyby ludzie to nie były świnie, mogliby sie umyć i w domu. W ogóle powinni być raczej czyści, skoro z założenia każdy bierze prysznic codziennie czy tam co drugi dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam się nigdy nie myje przed wejściem do basenu. Przeca tam jest chlor, który wszystko zabija. Nawet klocka czasem postawię w wodzie jak nikt nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...