Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamojska: Otruty kandydat na pomnik przyrody

Utworzony przez Aro, 31 lipca 2012 r. o 09:20 Powrót do artykułu
To niech sobie miasto przeniosloby ten pomnik na swoj teren jak im sie tak bardzo podoba. Wlasciciel ma siwte prawo rozporzadzac swoim terenem. Jak ci sie podobaja topole to sobie nasadz ich ale u SIEBIE! Dlatego ja na swoim terenie nie posadze zadnego nawet krzaka, po co mi potem peoblem z pomnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura, wielkie i w dodatku łamliwe drzewa w pobliżu budynków ?. Miasto powinno je wyciąc już dawno, może niech kroś pomyśli jakie bedą skutki wichury, jak system korzeniowy takiego kolosa wpływa na piwnice i instalacje podziemne, kto zapłaci za te szkody - miasto ?? - wolne żarty. Zamiast tak wątpliwych "pomników przyrody" niech posadzą 100 nowych drzewek w parku, albo przestaną sprzedawać działki wewnątrz osiedli, na których były wczesniej skwery i alejki pod kolejne bloki. Zobaczcie może jak wyglądają drzewa (chyba stare lipy) na Majdanku, po każdej burzy na drodze leżą połamane konary - trzeba żeby ktoś zginął, bo wcześniej miasto się nie zainteresuje bezpieczenstwem ludzi. Posss...rrr...aaa..ło ich już od tej pseudo-ekologii. Niech wytną to drzewo w diabły, a zamiast niego posadzą ze dwa iglaki i postawią ławkę żeby mieszkańcy mogli posiedzić w cieniu z dziećmi nie bojąc się że im pół tony konara spadnie na głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jakby to był człowiek ,to byłoby umorzenie bo targnął się na własne życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy teraz właściciel terenu na który spadły drzewa i wyrządziły szkody otrzyma za to odszkodowanie ? Okazuje się że takie"wspaniałe pomniki" są zagrożeniem dla ludzi. Czy któryś z urzędasków odpowie jak pod takim walącym się "pomnikiem" zginie człowiek ? To pytanie retoryczne.Wiadomo,żaden !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Topola pomnikiem przyrody? Jak dla mnie te drzewa to chwasty. Niech większa część Polski zostanie skansenem drzewnym, i każde byle starsze drzewo powyżej 40 lat trzeba wpisywać do zabytków i blokować wszystkie inwestycje. Absurd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem jest taki, że topola to rzeczywiście bardzo słabe i nietrwale dzrzewo. Dla mnie nadawanie przedstawicielom tego gatunku statusu pomników przyrody mija sie niestety z celem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dendrolog Leszem Męczyński potwierdził, że drzewo jest w dobrym stanie i uznał je za bardzo cenne. – Powinno zostać objęte szczególną ochroną – stwierdził Męczyński. No i jak widać zostało ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie coś powinny byc bardzo surowe kary, które odstraszą przed takim postępowaniem. Bo kilkadziesiąt złotych to nic a problem z głowy i można bez przeszkód realizować inwestycje. Oby tylko podobny los nie spotkał buków czerwonych na działce przy Alei Kraśnickiej gdzie chce inwestować Wikana, w przypadku jeśli nie dostaną zgody na budowę. A ci którzy piszą, że Polska to zacofany kraj, w którym sie chroni jakieś drzewka, blokując inwestycje, że w mieście ma nie być drzew to niestetuy sami są zaściankowi i zacofani. Bo ja widziałem w wielu innych krajach Europy Zachodniej jak pomnikowe drzewa rosną w miastach i np. specjalnie ulica jest przesunięta, bo rośnie wielkie drzewo, z tabliczką Monument of Nature.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek Męczyński a nie "Leszem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu jakieś drzewo ważniejsze niż człowiek?I to szkodliwa dla zdrowia topola!!!Ludzie ocknijcie się i dajcie sobie na wstrzymanie w ochronie tej przyrody.Drzewa są potrzebne w lasach i parkach,a nie zmuszajcie prywatnych włascicieli by je tez hołubiły na swoich posesjach!!!To absurd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PROKURATORZE, ZAPEWNE TEN SAM URZĘDNIK POZWOLIŁ POWYCINAĆ WSZYSTKIE DRZEWA NA TERENIE SZKOŁY MUZYCZNEJ PRZY NARUTOWICZA (DAWNA PODSTAWÓWKA NR 13). ALE CO TAM SZKODA MÓWIĆ. POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otruto mi 100 letniego dęba jakie mam wszczć postępowanie karne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też otruto ... brzoze ...czym mogli to zrobić i jak wszcząc postępowanie karne ...podejrzany sąsiad ..przeszkadzaly mu liscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też otruto ... brzoze ...czym mogli to zrobić i jak wszcząc postępowanie karne ...podejrzany sąsiad ..przeszkadzaly mu liscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...