Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zanim wsiądziesz do autobusu, sprawdź waźność biletu

Utworzony przez pasażerka, 27 czerwca 2011 r. o 09:34 Powrót do artykułu
Miałam podobną sytuację, przy czym tego feralnego dnia miałam aż 2 kontrole, z czego pierwszą normalnie, niczego nieświadoma przeszłam. Dopiero podczas drugiej okazało się, że mój bilet już stracił ważność. Wina była moja ewidentnie, ale nie o tym chciałam napisać. Od razu po powrocie do domu napisałam maila do rzeczniki MPK z sugestią, by może wprowadzić usługę sms-ową, czy mailową informującą zainteresowanych pasażerów o dacie wygaśnięcia ważności biletu (tak jak np. ma to miejsce w Bibliotece Głównej UMCS). Maila napisałam w grudniu 2010, do dziś żadnego odzewu, czy innej reakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chciałabym sprawdzic waznosc biletu w internecie, czy jest taka mozliwosc. do kazdego z punktów gdzie są postawione automaty mam daleko, ale chcicłabym to zrobic przez internet gdzie dostep do tego mam łatwy, da sie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...