Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaparkujesz i nie zapłacisz mandatu

Utworzony przez Ana, 18 września 2007 r. o 01:24 Powrót do artykułu
Normalnie nie wierze..mam wielką nadzieję, ze ten plan wyjdzie..Oby sie nie okazało, że nadzieja matką głupich:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w nowym roku akademickim wszystko powinno byc gototwe. Wczoraj znowu odbylo sie polowanie Strazy Miejskiej. Zazwyczaj szczeki maja zakladane samochody z obcymi rejestracjami, ladna promocja miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ratusz ogłosił już przetarg na wykonanie tych robót. Firma, która się tym zajmie, powinna być znana w pierwszej połowie października. - Wykonawca będzie miał 60 dni na zbudowanie parkingów - informuje Bałaban. - Uznaliśmy, że taki czas wystarczy. Tylko bardzo niekorzystna pogoda będzie mogła przerwać te roboty." A te 60 dni mogły przypadać na lipiec i sierpień. Ktoś w ratuszu się obudził albo dopiero co wrócił z wakacji i już ogłosił przetarg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że pomysł jest rozsądny, stworzyć dodatkowe "pół zielone" miejsca parkingowe ,a z drugiej strony surowiej karać tych co będą niszczyć prawdziwą zieleń. Myślę ze podobne rozwiązanie należy zastosować przy ulicy Filaterów. Jest tam między kościołem Św. Józefa, nową siedzibą PZU a Inwestpojektem duży plac-trawnik, który okresowo zamienia się w parking. I może nie byłoby to takie straszne gdyby nie to że samochody rozjeżdżały trawę tworząc drogę gruntową, która po pierwsze ohydnie wygląda, po drugie: spływa z niej błoto i zamula parking, a nawet ulicę Filaretów. Myślę że może to być bardzo niebezpieczne, szczególnie dla motocyklistów. Z tego co wiem jest to terem Miasta, dlatego można by było wykorzystać go jako tymczasowy parking "zielony". Wystarczyło by ułożyć z płyt ażurowych drogi komunikacyjne. Same miejsca postojowe mogłyby być trawiaste. Myślę że niewielkim kosztem zrobiło by sie porządek z tym dzikim parkingiem, i uzyskało by się sporo miejsc parkingowych nie tracąc przy tym terenów zielonych. Podobne rozwiązanie jest w Kozłówce: pierwsza cześć parkingu ( najbardziej obciążona jest z kostki brukowej, druga część z płyt ażurowych, a trzecia cześć jest trawiasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...