Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapytają o opinię na temat Urzędu Miasta

Utworzony przez irena, 7 marca 2014 r. o 18:06 Powrót do artykułu
i tu jest właśnie przykład jak Ratusz i jego urzędnicy traktują mieszkańców. Takiej samowoli i beztroski nie było od wielu lat. I Ratusz chce uzyskać pozytywną ocenę? Chyba nie tędy droga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondaż na temat jakości obsługi mieszkańców naszego miasta przez magistrat już był i to przeprowadzony i opublikowany przez najbardziej miarodajny samorządowy periodyk w RP.   Dziennik również doskonale o tym wie, ale jak "pokorne ciele dwie matki ssie" Stracisz dzienniku nie tylko tego "cyca", bo ostatnie 23 miejsce w kraju  lubelskiego magistratu jest aż za nadto wymowne.   Przykro mi, że za chwilę pod tym materiałem zostaną  wyczyszczone wszystkie komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! dajcie spokój. Czytał z Was ktoś ten artykuł w najbardziej miarodajnym czasopiśmie samorządowym? Próba tego badania wynosiła , uwaga!, aż 30 osób. O jakim błędzie statystycznym mówimy przy takiej próbie? chyba z 90%. O ile wiem, to badanie jest przeprowadzane na próbie 1068 osób, więc chyba i wyniki będą wiarygodniejsze.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...