Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaradne panie mogą dostać 40 tys. na założenie własnej firmy

Utworzony przez UPRawniony do głosowania, 26 sierpnia 2009 r. o 22:32 Powrót do artykułu
Jeśli żaden mężczyzna nie POdlega temu CUDownemu PrOgramowi to zakrawa to na damski szowinizm i seksizm. Z drugiej strony reżym PO-ZSL ciężo się stara by utrzymać ten socjalistyczny burdel POmimo ucieczki milionów POtencjalnych niewolników do Irlandii, GB, NL, Skandynawii i innych mniej pazernych reżymów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w dodatku będą to pieniądze w większości wyrzucone w błoto - jak przy wszystkich takich akcjach do tej pory. Łatwiej jest rozdawać pieniądze (zwłaszcza, że nie swoje) niż ruszyć konceptem (i gospodarkę) jak się jest u żłobu. Tylko ile tak można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie one zaradne jak łapska wyciągają po socjal itp datki, mam szwagra takiego "szpecjaliste" od dotacji na działalności dojazdy do działalności itp( za łeb się można złapać ile tego jest) i tak się ślizga na kieszeni normalnego podatnika, a w kraju kasy na nic nie ma!!! Skończyć z tym raz na zawsze a kombinatorów do roboty!!! Jak dawałem szwagierkowi etat w swojej firmie to mu się nie opłacało(pełne ubezpieczenie płatne urlopy wolne wekendy i robota od 6 do 14tej za 1700 do ręki-okolice Radzynia podlaskiego) dodam że teścia mam na lewej rencinie dorabiającego w szarej strefie a i szwagier zatrudnił fikcyjnie na 3m-ce siostrę w ciąży, a dalej niech się ZUS martwi.SKOŃCZMY Z TYM W KOŃCU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta, na 100% dostana te, ktore posmaruja ... Taka juz nasza rzeczywistosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez 12 miesiecy te g...ne firemki beda generowaly koszty, potem szybka upadlosc i papa unijna kaso. A ja q...wa majac 10 pracowników nigdzie nie moge dostac kasy na zatrudnienie kolejnych 5, bo albo mam za duzo praconikow, albo za malo i sie nie kwalifikuję !!!!!!!! w POKL maja kase na jakies przedszkola wiejskie, samozatrudnienie itp duperele, ktore nie wplywają na rozwoj regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...