Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Temu Panu ze zdjęcia ja wystawiam pałę za zrobienie mnie w konia po wyborach do sejmu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta kontynuacja, bez większych własnych osiągnięć, znaczy raczej 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są pliczone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Temu Panu ze zdjęcia ja wystawiam pałę za zrobienie mnie w konia po wyborach do sejmu!!!
Ja również pałę za niewiedzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKŻE PAŁA GDYBY PAN ZE ZDJĘCIA MIAŁ SOLIDNE WYKSZTAŁCENIE, WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE TO WIEDZIAŁBY, ŻE OCENIA SIĘ WYKONANE ZAKOŃCZONE INWESTYCJE ...Wśród sukcesów marszałek wymienił prace nad krajową S-17, ale również CSK w Lublinie... PRACOWAĆ TO MOŻE ALE NAD RELACJAMI Z TEŚCIOWĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja również pałę za niewiedzę.
POPIERAM WAS- JAK DLA MNIE JEST, PO TYM CO ZROBIŁ, KOMPLETNIE NIEWIARYGODNY, NIE TYLKO JAKO POLITYK, ALE PRZEDE WSZYSTKIM, JAKO CZŁOWIEK. NIE MOGĘ NA NIEGO PATRZEĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak się dobrze ocenili to niech sobie przyznają teraz nagrody np po 100 000 zł na łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja sobie robicie? to najlepszy marszałek i zarząd od jakichś 8 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zostały stworzone jakieś nowe miejsca pracy dla ludzi po studiach? Czy zostaje tylko call center albo praca na kasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska natura jak zwykle narzekać. Trochę pozytywnego myslenia. Od lat nic się nie działo teraz się dzieje i nawet nie marudzą ci którzy przez budowe obwodnicy codziennie musza się męczyć, ale tym co pewnie wygodnie mają to i tak za mało... opamietajcie się trochę. Dodatkowo jednym z atutów jest to, że mamy 44 km sieci szerokopasmowego internetu najwięcej w kraju, ale ktoś i tak zaraz wytoczy coś negatywnego. Poprieram trzeźwo myślacych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
jaja sobie robicie? to najlepszy marszałek i zarząd od jakichś 8 lat.
BO CO? BO PIĘKNIE POGADA DO KAMERKI? I W TYM JEST NAJLEPSZY? ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam daję mocną DWÓjĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje,że po spożyciu konieczynki następuje odlot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórym chyba Caps Lock się zepsuł... troche to przypomina "dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf" przy czym w wydaniu "Caps-Lockowych Internautów" wygląda to troche jak "dajcie mi newsa to se pomarudze". Również pozdrawiam trzeźwo myślących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Temu Panu ze zdjęcia ja wystawiam pałę za zrobienie mnie w konia po wyborach do sejmu!!!
... a ja to na niego nawet nie mogę patrzeć, ciekawe czy On może co rano spoglądać spokojnie w lustro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są pliczone!
tak będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 6,00 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są policzone!
Diesel już po 6 złotych! ... Zaledwie dwa tygodnie temu zastanawialiśmy się kiedy granica 6 złotych za litr paliwa zostanie przekroczona, wtedy żaden ze specjalistów nie odważył się określić nawet przybliżonej daty. Teraz jest to jasne. Na stacjach, za olej napędowy z serii premium, musimy zapłacić już 6,14 groszy za litr. http://moto.onet.pl/1653750,1,diesel-juz-po-6-zlotych,artykul.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lilka napisał:
POPIERAM WAS- JAK DLA MNIE JEST, PO TYM CO ZROBIŁ, KOMPLETNIE NIEWIARYGODNY, NIE TYLKO JAKO POLITYK, ALE PRZEDE WSZYSTKIM, JAKO CZŁOWIEK. NIE MOGĘ NA NIEGO PATRZEĆ.
... ale ci on przystojny....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...