Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za przekręt śmieciowy zaplacimy wszyscy, ta cała ochrona środowiska to jeden wielki pic i oszustwo !!! Nic się nie zmieniło w sortwaniu śmieci oprócz opłat. I przed " rewolucją" i po na moim osiedlu sprawa smieci wyglada tak samo, jedni sortują inni nie, ale opłaty wzrosły 3 krotnie. Więc wszyscy razem cieszmy sie i klaskajmy w mysl nowej europejskiej religii - "Ducha Gai", firmy smieciowe mają teraz raj, a frajerzy płacą P:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieuczciwością jest wyznaczanie przymusowo pośrednika, któremu muszę zapłacić i który w moim imieniu decyduje i ustala warunki umowy. Jest to dla każdego płacącego za śmieci ukryty podatek lokalny. W końcu ja muszę zapłacić ustaloną przez samorząd kwotę, ale ile płaci miasto to już jego sprawa. Nadwyżka pozostaje dla pośrednika, a powinna pozostać w mojej kieszeni. Wystarczy że płacę podatek od nieruchomości, którą muszę sama utrzymać, za zakup, której już odprowadziłam podatek, podobnie jak od pieniędzy zbieranej na jej zakup.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te same brednie opowiadają  w ludwinie "że trzeba mieć umowę" że gmina już się śmiecmi nie zajmuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...