Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatruli się sosem z muchomorów, rodzina w stanie ciężkim

Utworzony przez Gość, 24 sierpnia 2010 r. o 14:17 Powrót do artykułu
ladnie sie dorobili, ja nie wpier***am grzybow z lasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ladnie sie dorobili, ja nie wpier***am grzybow z lasu
Pewnie też nie jadasz jajek od kury i nie pijesz mleka od krowy, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa tragedia. Okropnie się czyta takie informacje. Ludzie, grzyby są smaczne, ale czy nie lepiej dla własnego bezpieczeństwa, darować sobie grzybobranie i pójść na jagody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie grzyby są jadalne. Tylko niektóre jeden raz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m.a.s.h. napisał:
Pewnie też nie jadasz jajek od kury i nie pijesz mleka od krowy, co?
skoro tak bardzo interesuje cie moja dieta to odpowiadam: jaja jem tylko wiejskie, mleka prosto od krowy nie pijam, wolę ze sklepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
skoro tak bardzo interesuje cie moja dieta to odpowiadam: jaja jem tylko wiejskie, mleka prosto od krowy nie pijam, wolę ze sklepu.
Chyba się nie zrozumieliśmy. W Polsce raczej większość grzybów pochodzi z lasu. Nawet tych ze sklepu:-) Nie wliczam pieczarek (ble...) boczniaków itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m.a.s.h. napisał:
Chyba się nie zrozumieliśmy. W Polsce raczej większość grzybów pochodzi z lasu. Nawet tych ze sklepu:-) Nie wliczam pieczarek (ble...) boczniaków itp.
zeby bylo jasne: jadam tylko pieczarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zeby bylo jasne: jadam tylko pieczarki
Jak dla mnie pieczarka to g...o nie grzyb. Ja z reguły nie zbieram blaszkowych i mam spokój oraz frajdę ze zbierania i jedzenia prawdziwych grzybów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ladnie sie dorobili, ja nie wpier***am grzybow z lasu
jesteś pier***nienty, grzyby z fabryki, mleko z laboratorium i chleb z kopalni..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten niżej to niedojeb napisał:
jesteś pier***nienty, grzyby z fabryki, mleko z laboratorium i chleb z kopalni..
Jak widzę ma masz problem, nie tylko z psychiką ale również z nauką języka ojczystego! Nie widzę sensu dalszej dyskusji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zeby bylo jasne: jadam tylko pieczarki
a kogo to qrwa obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHYBA ZA DLUGO PRZEBYWACIE NA SLONCU PISZĄC TAKIE TEKSTY --GDZIE LUDZIE MAJA TAKI PROBLEM ZDROWOTNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...